داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
در گفت و گو با رزمنده سیستانی دفاع مقدس مطرح شد؛
اخلاص و معنویات دوران جبهه بی نظیر بود
کد مطلب: ۶۳۲۰۹
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۹
رزمنده سیستانی حاضر در دوران دفاع مقدس گفت: اخلاص و معنویات دوران دفاع مقدس بی نظیر بود به طوری که مشابه آن در هیچ جا وجود ندارد.
اخلاص و معنویات دوران جبهه بی نظیر بود
حسن رعنایی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا؛ ابراز کرد: در سال ۱۳۶۶ به عنوان سرباز وظیفه عازم آبادان شدم و در سال ۱۳۶۸ خدمت سربازی من در آبادان به اتمام رسید.

وی با بیان اینکه در دوران جبهه با صمیمیت با رزمندگان در ارتباط بودم، خاطرنشان کرد: در آن دوران در سه راهی خرمشهر، آبادان و ماهشهر در قسمت پدافند هوایی خدمت می کردم.

رعنایی ادامه داد: از سیستان و بلوچستان ۱۵ نفر در نقطه محل خدمت من حضور داشتند و مابقی از بندرعباس و استان فارس بودند و در طول این مدت شماری از رزمندگان اعزامی از سیستان و بلوچستان مجروح شدند.

رزمنده دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه از شهرستان زابل در جبهه حضور یافته است، تصریح کرد: جبهه دانشگاه است و معنویات موجود در آن هیچ جا وجود ندارد به طوری که تمامی عبادات در آن خالصانه و با تمام وجود بود.

وی با بیان اینکه اگر دوباره جنگ شود نه تنها من و فرزندانم بلکه تمامی فرزندان ایران به دفاع از میهن اسلامی خواهند پرداخت، اظهار کرد: یکی از بهترین دوستان دوران دفاع مقدس من برادر بازگیر اعزامی از زابل بود به طوری که همیشه مواظب بود که مبادا با ترکش مجروح شوم.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark