داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
شهردار زابل؛
ماشین آلات جدید جهت جمع آوری زباله به ناوگان خدمات عمومی شهر اضافه شد
کد مطلب: ۵۸۹۹۹
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۶
شهردار زابل عنوان کرد: شهرداری زابل ۱۲ دستگاه خاور ۶ تن آمیکو برای جمع آوری زباله های خانگی اضافه کرد.
ماشین آلات جدید جهت جمع آوری زباله به ناوگان خدمات عمومی شهر اضافه شد
حمیدرضا نوری در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: ۱۲ دستگاه خاور ۶ تن آمیکو برای جمع آوری زباله های خانگی و یکدستگاه غلطک جهت استفاده در امورعمرانی، توسط شهرداری زابل خریداری و به ناوگان وسائط نقلیه خدمات شهری و عمرانی اضافه شد.

وی از کاشت نهال سنجد، ابریشم و زیتون در بلوار هیرمند شمالی خبر داد و گفت: تابلوی تصویری LED در خیابان فردوسی درب شهرداری مرکزی نصب شد.

شهردار زابل خاطرنشان کرد: کاشت نهال زیتون در بلوار میرحسینی توسط اکیپ خدمات شهری و فضای سبز شهرداری و کاشت گلهای فصلی دربلوار مدرس توسط اکیپ خدمات شهری وفضای سبز شهرداری انجام شده است.

نوری ادامه داد: نهضت آسفالت در شهرستان زابل از چندی قبل ایجاد شده و طی این مدت رسالت خود را به خوبی انجام داده است.

شهردار زابل ازپیاده روسازی بلوار کارگر با مواد دکوراتیو و الیاف مقاوم خبر داد و افزود: جدولگذاری محله حسین آباد در راستای اهداف ستاد بازآفرینی پایدار شهری زابل انجام شده است.

نوری همچنین گفت: نصب چراغ فرماندهی ال ای دی نیمه هوشمند در چهارراه زهک، اجرای موزائیک فرش پیاده رو بلواربسیج با مشارکت اهالی محترم ساکن در بلوار بسیج و همکاری شهرداری زابل و آماده سازی و تسطیح جاده ایستگاه دفع زباله جدید از دیگر خدمات انجام شده طی ماه گذشته به شمار می رود.

وی تصریح کرد: تخریب و سرقت تعدادی از چراغهای ال ای دی هوشمند در میدان یعقوب لیث و بلوار میرحسینی شهرستان زابل انجام شده که این مسئله نشان از کم توجهی تعداد اندکی از اهالی این دیار به شهر و خدمات عمومی دارد.

نوری ابراز کرد: شهرداری زابل به طور جد به دنبال رفع مشکلات شهری است اما در این بین انتظار می رود مردم نیز یاری رسان این سازمان باشند و در راستای ایجاد شهری زیبا تلاش کنند.

انتهای پیام///
Share/Save/Bookmark