داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
كشف 600 كيلوگرم انواع مواد مخدر توسط مرزداران هنگ مرزي ميرجاوه
کد مطلب: ۶۲۹۴۹
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۲
جانشين مرزباني سيستان و بلوچستان از اجراي عمليات موفقيت آميز عليه قاچاقچيان مسلح و كشف 600 كيلوگرم انواع مواد مخدر در شهرستان ميرجاوه خبر داد.
كشف 600 كيلوگرم انواع مواد مخدر توسط مرزداران هنگ مرزي ميرجاوه
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: سرهنگ "محمد ملاشاهي" اظهار کرد: مرزداران هنگ مرزي ميرجاوه با اجرای اقدامات اطلاعاتي از قصد قاچاقچيان مواد مخدر براي انتقال محموله خود به داخل كشور آگاه و بلافاصله با آمادگي و تجهيزات كامل، مقابله با سوداگران مرگ را در دستور كار عملياتي خود قرار دادند.

وی افزود: قاچاقچيان قصد داشتند در فرصتي مناسب محموله مواد مخدر را وارد كشور کنند كه با اقدام به موقع و اجراي كمين توسط مرزداران موفق به انجام اين كار نشدند و پس از ساعتي درگيري مسلحانه با توجه به حجم سنگين آتش مرزداران مجبور به جا گذاشتن محموله موادمخدر  و با استفاده از كوهستاني بودن منطقه از محل متواري شدند.

جانشين مرزباني سيستان و بلوچستان با بيان اينكه شناسايي و دستگيري متهمان اين پرونده در دستور كار قرار دارد، تصریح کرد: مرزداران در اين عمليات موفق شدند مقدار 430 كيلوگرم ترياك، 170 كيلوگرم مرفين و در مجموع 600 كيلوگرم انواع موادمخدر كه در زير خاك به طرز ماهرانه ای مخفي شده بود را كشف کنند.

"ملاشاهي" خاطر نشان كرد: مرزداران استان استوارتر از گذشته از مرزهاي جنوب شرق كشور محافظت مي‌كنند و اجازه هيچ گونه تحركي را به متجاوزان و قاچاقچيان نخواهند داد.
Share/Save/Bookmark
مرجع : پلیس
    عکاس :