داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
رئیس اداره ورزش و جوانان زابل در گفتگو با اوشیدا:
جامعه ورزش سیستان توهین به ساحت مقدس پیامبر(ص) را محکوم می کند/مسلمانان باید بیش از پیش هوشیار و بیدار باشند
کد مطلب: ۳۶۳۹۹
تاریخ انتشار:شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۸
رئیس اداره ورزش و جوانان زابل گفت: قطعا چنین حرکات زشتی که با بهره برداری های سوء از حرکات تروریست ها انجام می شود و می خواهند اسلام و پیامبر بزرگش را با یک تصویر زشت به جهان معرفی کنند محکوم است.
جامعه ورزش سیستان توهین به ساحت مقدس پیامبر(ص) را محکوم می کند/مسلمانان باید بیش از پیش هوشیار و بیدار باشند
حسین کلانتر در گفتگو با خبرنگار اوشیدا ضمن محکوم کردن توهین نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر بزرگ اسلام (ص) اظهار داشت: یقینا این حرکات غیر فرهنگی و غیرانسانی را نه تنها من بلکه هر انسان آزادمنشی که معتقد است باید به عقاید انسانها احترام گذاشته شود محکوم می کند.

وی ادامه داد: قطعا چنین حرکات زشتی که با بهره برداری های سوء از حرکات تروریست ها انجام می شود و می خواهند اسلام و پیامبر بزرگش را با یک تصویر زشت به جهان معرفی کنند محکوم است.

رئیس اداره ورزش و جوانان زابل با بیان اینکه اسلام تنها دین کامل برای همه زمانها و همه مکانها است بیان داشت: غرب و بخصوص فرانسه با آن اعتقادات و فرهنگ منحطی که دارند نقطه مقابل دین اسلام هستند و با این حرکات مذبوحانه و زشت هیچگاه نتوانستند پیش روند و به هدف خود برسند.

وی با اشاره به اینکه گروه های تکفیری نتیجه توطئه ها و برنامه ریزی های غرب است ادامه داد: همین ها بودند که با ایجاد گروه های تکفیری قصد داشتند از چهره صلح طلب، پاک و منزه اسلام یک چهره خشن و بد به دنیا نشان دهند.

کلانتر در پایان عنوان کرد: از طرف خودم و تمام جامعه ورزش سیستان این حرکت زشت را محکوم می کنم و انشاالله که مسلمانان بیش از پیش هوشیار و بیدار باشند و به اتحاد و انسجامشان چه در سطح ملی و چه در سطح فراملی بیشتر توجه داشته باشند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark