داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
آیین گرامی داشت روز شوراها در شهرستان زابل برگزار شد
کد مطلب: ۶۶۷۶۵
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۶
مراسم گرامی داشت روز شوراها در سالن اجتماعات فرمانداری زابل برگزار شد.
آیین گرامی داشت روز شوراها در شهرستان زابل برگزار شد
به گزارش اوشیدا ؛مراسم گرامی داشت  روز شوراها  با حضور معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل ، ائمه جمعه شهرهای زابل و بنجار، اعضای شوراهای اسلامی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری زابل برگزار شد.
در این مراسم فرماندار شهرستان زابل ضمن تبریک روز شوراها اظهار داشت : ایران یکی از دموکراتیک ترین کشورهای جهان است چرا که امورات و سرنوشت مردم با نظر و رای و اراده خودشان تحقق می باید و نمونه بارز آن انتخاب اعضای شوراهای اسلامی است.

معاون استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه شوراها و دهیاری ها باید باطرح و برنامه بدنبال منابع درامدی پایدار برای توسعه شهرها و روستاها باشند ،افزود : اعضای شوراهای اسلامی با تلاش و پشتکار فراوان بدنبال تحقق خواسته های بحق مردم باشند و به اعتماد آنان پاسخ شایسته ای ارائه دهند.

غلامرضا گنجی همچنین از اهتمام اعضای شوراهای اسلامی روستا و دهیاران در بحث مدیریت سیلاب تقدیر نمود و بیان داشت : بعضا مشاهده می شود احداث بناها در روستاها خارج از چارچوب ضوابط و مقررات است.

فرماندارشهرستان زابل ادامه داد : عدم رعایت حریم رودخانه ها و انهار در روستاها مشکلات عدیده و خسارات جانی و مالی را بدنبال دارد ، لذا باید حل این معضل به جد در دستور کار شوراها و دهیاران برابر قانون قرار گیرد .

نماینده عالی دولت در شهرستان زابل احداث شبکه فاضلاب روستایی را یکی از نیازهای روستاها برشمرد و تصریح کرد : دولت بودجه و اعتبارت خوبی را برای توسعه و ایجاد اشتغال در روستاها اختصاص داده است که باید به بهترین شکل تدبیر و هزینه شود.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark