داخلی آرشيو خبر صفحه استان
۲
امتیاز مثبت 
۷
 
بهترین گزینه برای ایجاد منطقه آزاد تجاری سیستان است
کد مطلب: ۱۳۹۲۵
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۲۲:۵۲
فرماندار ویژه زابل گفت: با توجه به 15 سال خشکسالی متوالی ایجاد منطقه آزاد تجاری خشکی باعث رونق اقتصادی و اشتغال در منطقه خواهد شد.
بهترین گزینه برای ایجاد منطقه آزاد تجاری سیستان است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: هوشنگ ناظری فرماندار زابل در این خصوص اظهار داشت: با توجه به مصوبه هیئت وزیران مجوز ایجاد چهار منطقه آزاد تجاری خشکی در کشور صادر که بهترین گزینه شرق کشور سیستان است.

فرماندار ویژه زابل افزود: با توجه به ۱۵ سال خشکسالی متوالی ایجاد منطقه آزاد تجاری خشکی باعث رونق اقتصادی و اشتغال در منطقه خواهد شد.

این مسئول بیان کرد: استفاده از مزیت‌های مرز و نیازمندی‌های کشور افغانستان یکی از دلایل ایجاد منطقه آزاد تجاری خشکی در منطقه است.

ناظری اذعان داشت: ایجاد منطقه آزاد تجاری خشکی در منطقه سیستان کاملا ضروری است تا بتوانیم حلقه ترانزیت کالا و توسعه تجارت در شرق کشور به افغانستان و آسیا میانه را ایجاد کنیم.
Share/Save/Bookmark
حسین
۱۳۹۲-۰۹-۱۹ ۱۰:۰۹:۵۱
به همین خیال باشید … بی خیال تو رو خدا …. کی به فکر من و تو سیستانی هست …. بهترین کاری که الان اکثریت مردم هم دارن انجام میدن اینه که از این منطقه مهاجرت کنیم به شهرهایی مثل مشهد و بیرجند و غیره …. (4732)
 
غلام سیستان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۱-۱۰ ۱۱:۲۵:۲۵
با سلام همت جهادی برای ایجاد منطقه آزاد زابل می خواهد تاهم رونق کسب کار زابل خیلی خوب شود .وهر سیستانی هم از زابل رفته باشد با توجه به امتیازات مناطق آزاد به دارالولایه سیستان برگردد.چون کشاورزی زابل ؟؟؟؟؟ (5842)