داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
جزئیات نشست کمیسیون اجتماعی مجلس با حضور سردار سلیمانی/ ضرورت تخصیص ردیف بودجه مستقل برای پروژه‌های بسیج
کد مطلب: ۷۲۵۱۵
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۰
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: رئیس سازمان بسیج در نشست امروز کمیسیون اجتماعی خواستار تخصیص ردیف بودجه‌ای مستقل به پروژه‌های در دستور کار بسیج در حوزه های مختلف شد.
جزئیات نشست کمیسیون اجتماعی مجلس با حضور سردار سلیمانی/ ضرورت تخصیص ردیف بودجه مستقل برای پروژه‌های بسیج

به گزارش  اوشیدا به نقل از راه دانا؛ علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز عصر کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در جلسه امروز سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج با حضور در جلسه کمیسیون و در جریان بررسی پیشنهادات بودجه‌‌ای برای سال ۱۴۰۰ خواستار تخصیص ردیف بودجه‌ای مستقل به پروژه‌های در دستور کار بسیج شد.

 
وی افزود:‌ در این جلسه اعضای کمیسیون ضمن تأکید بر تخصیص این ردیف‌های اعتباری از سازمان بسیج خواستار تکمیل پروژه‌های عمرانی، فرهنگی و ... که در دستور کار بسیج قرار دارند، شدند.
 
به گزارش فارس، سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: بودجه تخصیص یافته برای سازمان بسیج در لایحه بودجه سال آینده ۲۰ هزار میلیارد تومان است که حدود ۲ هزار میلیارد تومان کمتر از بودجه سال ۹۹ است.
 
بابایی خاطرنشان کرد: همچنین در ادامه این جلسه اوحدی رئیس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن ارائه گزارش از عملکرد سازمان تحت امرش خواستار افزایش بودجه این سازمان در سال ۱۴۰۰ شد.
 
وی افزود: بودجه سازمان بنیاد شهید در سال ۱۴۰۰ حدود ۲۹ هزار میلیارد تومان است که این مقدار اعتبار کاهش ۳ هزار میلیارد تومانی را نسبت به بودجه این سازمان در سال ۹۹ نشان می‌دهد.
 
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: نمایندگان کمیسیون در این جلسه بر این نکته تأکید داشتند تمام تلاش‌شان را برای افزایش اعتبارات بنیاد شهید در سال ۱۴۰۰ به کار گیرند.
 
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark