داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
در مراسم اولین یادواره حماسه سازان عملیات کربلای5 ؛
مردم ایران با مقاومت دشمن را در همه صحنه ها ناکام گذاشتند/ اگر جایی عقب نشینی کردیم با زیاده خواهی دشمن روبرو شدیم
کد مطلب: ۴۲۵۴۵
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۳
هر کجا بر روی آرمان ها، ارزش ها و اعتقادات خودمان ایستادگی کردیم، آنجا پیروز شدیم.
مردم ایران با مقاومت دشمن را در همه صحنه ها ناکام گذاشتند/ اگر جایی عقب نشینی کردیم با زیاده خواهی دشمن روبرو شدیم
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: اولین یادواره حماسه سازان عملیات کربلای 5 صبح امروز دوشنبه 21 دی ماه با حضور سردار حسین معروفی ، مسئولین ،خانوادههای شهدا و آحاد مردم دارالولایه سیستان در مصلی المهدی (عج) زابل برگزار شد.

حجت الاسلام علی اکبر کیخا امام جمعه زابل در این یادواره اظهار کرد: خدا را شاکریم که در همچین مملکتی نفس می کشیم و خدا را شاکریم که تحت لوای رهبری عزیز، بصیر، بسیجی، مدیر، مدبر، شجاع ،حکیم و فرزانه هستیم.

کیخا افزود: آخرین وصیت شهدا این بوده که امام را تنها نگذارید و آرمان های امام را فراموش نکنید.

امام جمعه زابل گفت: ارزش های انقلاب اسلامی را که میرحسینی ها ، عالی ها و دیگر شهدای ما جان عزیزشان را در این راه فدا کردند این راه را فراموش نکنیم.

وی بیان داشت: نگاهمان به ندای ولایت باشد و به منویات مقام معظم رهبری توجه کنیم و مواظب باشیم که دشمن قصد نفوذ دارد.

حجت الاسلام کیخا افزود: دشمن می خواهد عزت ، سربلندی و سروری را از ما بگیرد وظیفه داریم و مدیون خون شهدا هستیم.

وی گفت: دعا کنیم که مدیون خون شهدا از دنیا نرویم و دین خود را ادا کرده باشیم.
علی ثمره حسینی فرمانده سپاه زابل نیز در این مراسم اظهار کرد: مردم ایران با مقاومت و ایستادگی و پیروی از فرامین مقام عظمای ولایت و رهبری الحمدالله دشمن را در همه صحنه ها ناکام گذاشته اند.

ثمره حسینی بیان کرد: تجربه این را نشان می دهد هر کجا مقاومت و ایستادگی کردیم و بر روی آرمان ها ، ارزش ها و اعتقادات خودمان ایستادگی کردیم، آنجا پیروز شدیم.

فرمانده سپاه زابل گفت: هم هشت سال دفاع مقدس و هم در فتنه ها ملت ایران با بصیرت ورود پیدا کرد و در تحریم ها هم ملت ایران نشان داد، فرزند رمضان است.

ثمره حسینی افزود: از آن طرف اگر به هر عنوان چه گفتگوی زمان ها و چه بعنوان دموکراسی لبخند ،جایی عقب نشینی کردیم و چراغ سبز نشان دادیم، می بینیم که دشمن خیلی جلو آمده و زیاده خواهی آن بیشتر شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: اگر میخواهیم عزت واقتدار ایران اسلامی که به واسطه خون شهدای عزیز و ایستادگی رزمندگان و ملت ایران بدست آمده ادامه پیدا کند باید مسیر شهدا را ادامه دهیم.

وی بیان داشت: شهدا از ما چه می خواهند توجه به ستون خیمه انقلاب ولایت و رهبری،بصیرت، دشمن شناسی، ایستادگی بر روی آرمان ها، دفاع از مظلوم ،مقابله با ظالم و نکته ای که خیلی جلب توجه می کند و شما آن را در وصیت نامه های شهدا و خاطراتی که عزیزان رزمنده تعریف می کنند و آخرین مطلبی که عزیزان رزمنده قبل از شهادت می گفتند این بود که امام را تنها نگذارید.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark