داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
امام جمعه اهل سنت هامون:
شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی از خدمات نظام است/ ملت ایران بار دیگر دشمنان را ناکام خواهند گذاشت
کد مطلب: ۶۳۱۵۵
تاریخ انتشار:شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۴
امام جمعه اهل سنت هامون گفت: با توجه به خدمات نظام به مردم، شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی از نظام به شمار می رود.
شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی از خدمات نظام است/ ملت ایران بار دیگر دشمنان را ناکام خواهند گذاشت
مولوی عبدالله حسن زهی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا؛ ابراز کرد: عمران، آبادانی، بهداشت، آموزش و پرورش مناسب، دستیابی به تحصیلات عالیه و خودکفایی تنها بخشی از دستاوردهای نظام به مردم به شمار می رود.

‌وی افزود: دموکراسی در ایران اسلامی حرف اول را می زند در حالی که در زمان رژیم ستم شاهی مردم در حاشیه بودند، امروز مردم حق انتخاب در همه زمینه ها را دارند‌.

امام جمعه اهل سنت هامون بیان کرد: دشمنان انقلاب به ویژه آمریکا و اسرائیل در هنگام راهپیمایی ها و انتخابات چشم به عملکرد ملت ایران می دوزند که خوشبختانه همیشه ملت ایران با حضور چشمگیر خود ثابت کردند پشتیبان نظام و ولی فقیه هستند.

مولوی حسن زهی ادامه داد: ملت ایران در روز ۲۲ بهمن بار دیگر با راهپیمایی به حمایت از نظام و انقلاب خواهند پرداخت و مشت محکمی از این طریق بر دهان اجانب و استکبار خواهند زد.

وی اذعان کرد: دشمنان انقلاب از طرق مختلف سعی در، برهم زدن نظام اسلامی ایران و از بین رفتن وحدت شیعه و سنی دارند اما بدانند که دوستداران انقلاب بسیار بیشتر از آن چیزی است که آنان تصور می کنند و جمعیت میلیونی ملت ایران بار دیگر در ۲۲ بهمن در حمایت از نظام به پا می خیزند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark