داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
در سفر فرمانده سپاه سلمان به شمال استان صورت گرفت؛
حمایت ۲ میلیاردی سپاه برای اقدامات اقتصادی و محرومیت زدایی در سیستان
کد مطلب: ۵۹۷۳۶
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۲
فرمانده قرارگاه عملیاتی شهید هراتی عنوان کرد: در سفر سردار معروفی به شمال استان از اقدامات اقتصادی و محرومیت زدایی در منطقه حمایت دو میلیاردی انجام گرفت.
حمایت ۲ میلیاردی سپاه برای اقدامات اقتصادی و محرومیت زدایی در سیستان
پرویز آبسالان در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: سردار حسین معروفی فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در سفر به سیستان پس از دیدار صمیمی و حضور در ضیافت افطاری با سران طوایف، ریش سفیدان و معتمدین شمال استان که به میزبانی قرارگاه شهید هراتی نیروی زمینی برگزار شد با اعضای بسیج مهندسین کشاورزی دیدار و درخواستها و راهکارهای بهره گیری از ظرفیت های بالقوه مردمی در حوزه کشاورزی شمال استان را بررسی کرد.

وی افزود: در حاشیه این سفر هیات همراه وی به سرپرستی سرهنگ شهرام اسکندری معاون اقتصادی و مردم یاری قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در بازدید از روستاهای محروم، نیازمندی های منطقه در حوزه زیرساخت های روستاها و افزایش توانمندی معیشتی مردم با اجرای طرح های اقتصادی را بررسی شد.

آبسالان تصریح کرد: با نظر سردار معروفی فرمانده سپاه سلمان اعتباری به مبلغ ۲ میلیارد تومان برای رفع این نیازمندیها اختصاص یافت که در این راستا می توان به اقداماتی نظیر ساخت و تعمیر منزل برای محرومان، ساخت گلخانه برای افراد بی بضاعت، ساخت مدرسه و کتابخانه، کمک به احیا و کشت اراضی کشاورزی مردم منطقه، راه اندازی واحدهای دامپروری و طیور و کارگاه های خیاطی و توزیع جهیزیه اشاره کرد.

وی تاکید کرد: سپاه پاسداران از ابتدای تاسیس تاکنون در راستای اعتلای اهداف انقلاب اسلامی گام برداشته و علاوه بر پاسداری از کیان ایران اسلامی توانسته در زمینه های اقتصادی، فرهنگی، بهداشتی، درمانی و به ویژه محرومیت زدایی نقش ارزنده ای ایفا کند به طوری که این نهاد مقدس توانسته در سال گذشته علاوه بر ایجاد بیمارستان های صحرایی در نقاط مختلف استان یک هزار خانه محروم احداث کند.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark