1393-08-18 07:42:32'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Immediate_News_Block'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['prms']['section_id'] = 0; ?>1393-08-18 07:42:32'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['cache_html'] = '1'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['func'] = 'Get_Immediate_News_Block'; $conf['{IMMEDIATE_NEWS_MAIN_BLOCK}']['prms']['section_id'] = 0; ?> اوشیدا - ۵۹ هزار تن کالا از مرز میلک صادر شده است
 
داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
در طی ماه گذشته؛
۵۹ هزار تن کالا از مرز میلک صادر شده است
کد مطلب: ۵۶۷۶۶
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۷
ناظر گمرکات سیستان و بلوچستان عنوان کرد: در طی ماه گذشته ۵۹ میلیون و ۱۹ هزار و ۳۲۳ کیلوگرم کالا از مرز میلک صادر شده است.
۵۹ هزار تن کالا از مرز میلک صادر شده است
طاهره هامون نورد در گفتگو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: در طی ماه گذشته ۵۹ میلیون و ۱۹ هزار و ۳۲۳ کیلوگرم کالا به ارزش هشت میلیون و ۳۱۵ هزار ۲۱۴ دلار از مرز میلک صادر شده است.

وی با بیان اینکه، ارزش ریالی کالاهای صادر شده از مرز میلک در طی ماه گذشته، ۲۶۶ میلیارد و ۲۲۵ میلیون و ۹۷۰ هزار و ۶۱۲ ریال بوده است خاطرنشان کرد: ارزش دلاری کالاهای صادر شده از مرز میلک در طی مدت مذکور هشت میلیون و ۲۹۱ هزار و ۲۶۸ دلار بوده است.

ناظر گمرکات سیستان و بلوچستان با بیان اینکه، در طی ماه گذشته، به وزن ۵۷ میلیون و ۴۲۳ هزار و ۶۹۱ کیلوگرم کالا از مرز میلک ترانزیت خارجی از نوع خروجی شده است ادامه داد: ارزش ارزی کالاهای ترانزیت خارجی خروجی ۱۸۶ میلیون و ۸۸۰ هزار و ۴۸۱ دلار بوده است.

هامون نورد با عنوان اینکه، در طی ماه گذشته به وزن ۵۵۰ هزار و ۱۹۶ کیلوگرم ترانزیت خارجی از نوع ورودی شده است تاکید کرد: ارزش ارزی کالاهای مذکور دو میلیون و ۶۹۸ هزار و ۹۰۰ دلار بوده است.

انتهای پیام//
Share/Save/Bookmark