داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
معاون بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی زابل :
اعزام یک تيم چند تخصصی پزشکی به روستای مير عبدالله شهرستان زابل/ویزیت رایگان بیش از 700 نفر از روستاییان
کد مطلب: ۳۶۷۸۶
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۴
معاون بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت: این تیم چند تخصصی تعداد ۷۴۲ نفر از اهالی روستای مير عبدا... و روستاهای مجاور را مورد ويزيت رايگان قرار داده و همچنين داروي رايگان در اختيار روستاییان قرار گرفت.
اعزام یک تيم چند تخصصی پزشکی به روستای مير عبدالله شهرستان زابل/ویزیت رایگان بیش از 700 نفر از روستاییان
جواد اکبری زاده معاون بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی زابل از اعزام یک تيم چند تخصصی پزشکی متشکل از متخصصين گوش حلق و بينی ، اعصاب و روان ، زنان و زايمان ، داخلی ، جراح و اطفال از سوی بسيج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زابل به روستای مير عبدا... از توابع شهرستان زابل خبر داد.

اکبری زاده افزود: در ابتدای مراسم افتتاح امام جمعه ، فرماندار و ساير مسئولان شهرستان زابل حضور داشتند که در اين مراسم دکتر علی اکبر نصيری رييس بسيج جامعه پزشکی و دانشگاه با گرامیداشت سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی و خدمات آن به مردم گفت : بعد از گذشت ۳۶ سال از پیروزی انقلاب اسلامی، تحولی عظیم در حوزه بهداشت و درمان منطقه رخ داده است و امکانات و شاخص های موجود این حوزه با دوران قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست.

معاون بهداشتی درمانی دانشگاه علوم پزشکی زابل ارتقاء سلامت را ثمره تلاش جهت توسعه پايدار دانسته و تاکيد نمود: کارکنان دانشگاه از هيچ کوششی در راستای خدمات بهداشتی درمانی دريغ نخواهند نمود.

وی افزود: این تیم چند تخصصی تعداد ۷۴۲ نفر از اهالی روستای مير عبدا... و روستاهای مجاور را مورد ويزيت رايگان قرار داده و همچنين داروي رايگان در اختيار روستاییان قرار گرفت.

اکبری زاده عنوان کرد: ارتقای سطح سلامت و فراهم آوردن شرايطی براي دسترسي عادلانه آحاد جامعه به خدمات بهداشتي درماني مناسب يكي از مهم‌ترين اهداف انقلاب اسلامي و بدنبال آن دانشگاه علوم پزشکی زابل در سطح منطقه سیستان است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark