داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
سرقت یک کیلو زعفران و طلا از خانه نامزد
کد مطلب: ۶۵۵۸۶
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۴
رئیس کلانتری ۱۴۹ امام زاده حسن (ع) پایتخت از دستگیری سارقی خبر داد که با جعل عنوان دادیار دادسرا از خانه معلم جوان مقدار زیادی طلا و یک کیلو زعفران سرقت کرده بود.
سرقت یک کیلو زعفران و طلا از خانه نامزد
سرگرد محمدرضا ملکوتی رئیس کلانتری ۱۴۹ امام زاده حسن (ع) اظهار داشت:اوایل آذرماه امسال زن جوانی به همراه مادرش به کلانتری مراجعه کرد و گفت: من معلم هستم و چند سال پیش از همسرم جدا شدم. مدتی قبل از طریق یکی از همکاران با مرد جوانی به نام بهروز آشنا شدم که خود را دادیار یکی از دادسراهای شهرستان‌های اطراف تهران معرفی کرده بود.


ابتدا قرار بود اگر سؤال حقوقی داشتم از او بپرسم، اما بعد از مدتی ارتباط ما بیشتر شد تا جایی که یک روز بهروز از من خواستگاری کرد. از آنجایی که آدم موجهی بود با او نامزد شدم، اما شب گذشته وقتی به همراه مادرم به عروسی رفتیم بهروز به بهانه‌ای در خانه ماند. در زمان بازگشت متوجه شدیم او ناپدید شده و هرچه طلا و جواهر در خانه بود به همراه یک کیلوگرم زعفران را سرقت کرده است.

سرگرد ملکوتی در ادامه افزود:با طرح این شکایت پرونده‌ای با موضوع سرقت تشکیل و تحقیقات گسترده‌ای در این زمینه آغاز شد تا اینکه سرانجام مأموران کلانتری با شناسایی مخفی گاه مرد تبهکار صبح روز ۲۵ اذرماه موفق شدند وی را در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر کنند. در جریان بازرسی از مرد جوان مقداری از زعفران‌های سرقتی نیز در جیب او کشف و ضبط شد.

وی در ادامه با بیان اینکه تحقیقات برای مشخص شدن زوایانی پنهان این پرونده همچنان ادامه دارد افزود:خانواده‌ها بدون شناخت کافی از فردی که به تازگی وارد خانواده آن‌ها شده است به او اجازه تنها ماندن از خانه را ندهند.

منبع: میزان


Share/Save/Bookmark