داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
زوج معلم در خیابان های زابل آواره شدند/آموزش و پرورش : سند مالکیت داشتم
کد مطلب: ۶۵۰۳۶
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۷
اختلاف میان یک زوج فرهنگی و آموزش و پرورش بنجار باعث شد تا اسباب و اثاثیه یک خانواده 4 نفره از منزل مسکونی تخلیه شود.
زوج معلم در خیابان های زابل آواره شدند/آموزش و پرورش : سند مالکیت داشتم
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ روز گذشته در یکی از شهرهای منطقه سیستان یک زن و شوهر معلم که چند سالی است در منزل شخصی خود زندگی می کنند، توسط آموزش و پرورش این شهرستان به بیرون رانده شدند.
سرپرست این خانواده که دارای دو فرزند نیز است به خبرنگار اوشیدا گفت: سالها قبل پدرم برای احداث یک مدرسه به آموزش و پرورش زمینی وقف می کند.
وی افزود: در این بین متراژی از زمین نیز برای فروش گذاشته می شود که در ۲۴ سال قبل این اتفاقات رخ داده است.
این شهروند سیستانی تصریح کرد: با احداث خانه در زمین پدری ، آموزش و پرورش شهر بنجار با حکم قضایی اقدام به تخلیه اساس منزل کرده است که در روزهای سرد زمستان برای خانواده بسیار مشکل ساز شده است.


صفر علی شهرکی مدیر آموزش و پرورش شهر بنجار در این خصوص گفت: در سال ۷۱زمینی ازطرف پدر آقای ش م به آموزش وپرورش اهدا شده که آموزش وپرورش یک مدرسه ی راهنمایی و ۸ دستگاه خانه سازمانی در آن احداث کرد.
وی افزود: حال به دلیل ارزش افزوده ملک بعد از ۲۵سال یکی از وراث قسمتی از ملک را تصرف عدوانی نموده ودرآن واحد مسکونی احداث کرده است که موضوع در حین ساخت ازطریق آموزش و پرورش پیگیری و طی دوتذکر کتبی مقام قضایی مبنی بر توقیف ادامه ی کار به آقای ش م اعلام گردیده است.
شهرکی بیان داشت: این فرد که به دستور قضایی توجهی ننموده و ساختمان را تکمیل ودرآن ساکن شده است حال پس از ۳سال مالکیت آموزش و پرورش به دلیل داشتن سند مالکیت به اثبات رسیده و نوبت به اجرای حکم تخلیه رسیده که متاسفانه طی چند جلسه نشست به رای دادگاه تمکین ننموده و حاضر به تخلیه منزل نشده اند ودر نهایت روز گذشته با حضور نماینده ی دادستان در اجرای حکم منزل تخلیه و تحویل آموزش و پرورش شده است .
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark