داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
عضو شورای شهر زابل:
بدحجابی و بی‌عفتی آسیب فرهنگی بزرگ در جامعه محسوب می شود
کد مطلب: ۳۹۷۳۸
تاریخ انتشار:شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۰۴
عضو شورای شهر زابل با بیان این که بدحجابی و بی‌عفتی به عنوان یک آسیب فرهنگی بزرگ محسوب می شود، اظهار داشت: حجاب و عفاف دو ارزش اخلاقی در جامعه بشری بویژه جوامع اسلامی است.
بدحجابی و بی‌عفتی آسیب فرهنگی بزرگ در جامعه محسوب می شود
شهلا رضوانی عضو شورای شهر زابل با تأکید بر این که فرهنگ عفاف و حجاب باید از کودکی شکل گیرد، گفت: امروز در جامعه مقوله های حجاب، عفاف و اقامه نماز یک ضرورت است و در این راستا باید از تمامی ابزار ممکن برای ترویج این مهم در بین دختران و پسران جوان به ویژه دانشجویان استفاده کرد.

رضوانی افزود: دشمنان نظام در جهت مقابله با نسل جوان ایران اسلامی راه را در ترویج فرهنگ بدحجابی و برهنگی در پیش گرفتند و امروز با توجه به حساسیت این موضوع باید بیش از پیش در این راستا تلاش کرد.

عضو شورای شهر زابل با بیان این که بدحجابی و بی‌عفتی به عنوان یک آسیب فرهنگی بزرگ محسوب می شود، اظهار داشت: حجاب و عفاف دو ارزش اخلاقی در جامعه بشری بویژه جوامع اسلامی است که در کنار هم وگاه به جای هم به کار رفته اند.

وی گفت: امروز جامعه ما در چنین شرایطی نیازمند ارائه الگویی فاطمی در عرصه عفاف و حجاب است و این مهم نیازمند یک برنامه ریزی مدون و کارشناسی است.

این استاد دانشگاه بیان کرد: اولین کار دشمنان در این راستا دور کردن زنان و دختران از حجاب و متزلزل کردن خانواده است که بانوان ما باید با حفظ حجاب خود به دشمنان اجازه ندهند که به اهداف شوم خود در جامعه دست پیدا کنند.

وی اظهار داشت: حجاب در استحکام و تداوم هسته اصلی خانواده بسیار تأثیرگذار است و موجب ایجاد آرامش روانی و امنیت روحی در جامعه می‌شود.

رضوانی در ادامه با بیان این که عفاف و حجاب سبب تحکیم بنیان خانواده ها و سلامت جامعه می شود، گفت: زنان مسلمان می توانند با بهره مندی از عفت و حجاب، خود از تهاجم های فرهنگی دشمنان ایران اسلامی گزند آسیب‌ها مصون بدارند.انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark