داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
تردد خودرو ها از پل 60 ساله رودخانه نهرآب ممنوع می شود
کد مطلب: ۶۶۹۱۸
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۶
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: با توجه به اتمام عمر پل فلزی و قدیمی رودخانه نهرآب شهرستان زابل ، این پل دیگر قابل استفاده نیست و تا یک ماه دیگر تردد از روی آن ممنوع خواهد شد.
تردد خودرو ها از پل 60 ساله رودخانه نهرآب ممنوع می شود
علی عالی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: عمر پل قدیمی رودخانه نهرآب به پایان رسیده است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای افزود: با توجه به اتمام عمر پل فلزی و قدیمی رودخانه نهرآب شهرستان زابل ، این پل دیگر قابل استفاده نیست و تا یک ماه دیگر تردد از روی آن ممنوع خواهد شد.
وی ادامه داد: بیش از یک سال است که پیگیر این مسئله بوده ایم ، اما باید نمایندگان به این مسئله ورود پیدا کنند تا بتوانیم تمهیدات لازم را بر روی این پل انجام دهیم.
عالی با بیان اینکه بیش از 60 سال از عمر این پل می گذرد خاطرنشان کرد: تا چند روز آینده مسیر یک طرف پل نهرآب جدید دو طرفه خواهد شد و در این قسمت ترافیک شدیدی احساس خواهیم کرد.
وی همچنین ادامه داد: فرسودگی پل فلزی نهرآب بیش از این اجازه تردد خودرو ها را نخواهد داد چرا که عبور بیش از اندازه از روی این پل ، باعث به خطر افتادن جان رانندگان خواهد شد.
وی همچنین با اشاره به مسر های مسدود شده بر اثر سیلاب گفت: تمام مسیر هایی که بر اثر سیلاب چند روز قبل مسدود شده بودند به کمک اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بازگشایی شدند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark