داخلی آرشيو گفتگو صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
فرماندار ویژه زابل در گفتگو با اوشیدا؛
100 شعبه ثابت و سیار اخذ رای در زابل پیش بینی شده است/ نام نویسی پنج نفر در حوزه انتخابیه سیستان در دومین روز ثبت نام
کد مطلب: ۴۱۵۲۸
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۱۲
فرماندار ویژه زابل به تعداد واجدین شرایط در انتخابات هفتم اسفند در زابل اشاره کرد و گفت: 260 هزار و 359 نفر واجد شرایط برای رای دادن در انتخابات هستند.
100 شعبه ثابت و سیار اخذ رای در زابل پیش بینی شده است/ نام نویسی پنج نفر در حوزه انتخابیه سیستان در دومین روز ثبت نام
هوشنگ ناظری فرماندار ویژه زابل در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا تعداد شعب اخذ رای پیش بینی شده در شهرستان زابل را 100 شعبه ثابت و سیار اعلام کرد و گفت: از این تعداد 70 شعبه اخذ رای ثابت و سایر در زابل و 30 شعبه در روستاهای این شهرستان در نظر گرفته شده است.

فرماندار ویژه زابل تاکید کرد: دو هزار نفر نیز مسئولیت برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی را بر عهده دارند که در هر شعبه پنج تا هفت نفر به عنوان نمایندگان هیات نظارت، فرمانداری، کاندیدا و نیروی انتظامی حضور دارند.

ناظری به تعداد واجدین شرایط در انتخابات هفتم اسفند در زابل اشاره کرد و گفت: 260 هزار و 359 نفر واجد شرایط برای رای دادن در انتخابات هستند که این تعداد 65 درصد از جمعیت کل سیستان را شامل می شود.

وی به حضور حداکثری مردم سیستان در انتخابات دو سال قبل اشاره کرد و افزود: در دو انتخابات گذشته 76 درصد واجدین شرایط  در سیستان برای شرکت در انتخابات به پای صندوقهای رای رفتند.

فرماندار ویژه زابل با اشاره به نام نویسی نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در سیستان گفت: تا این لحظه از دومین روز نام نویسی ،تعداد پنج نفر با حضور در حوزه انتخابیه زابل برای کاندیدای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در سیستان ثبت نام کردند.

وی بیان کرد: داوطلبان نام نویسی در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه منطقه سیستان تا چهارم دی ماه فرصت دارند با ارائه مدارک اقدام به ثبت نام کنند.

این مسئول بیان داشت: مبنای کار ما قانون و حفاظت از حقوق مردم است و باید منویات مقام معظم رهبری مبنی بر حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای محقق شود.

اسامی داوطلبین حوزه انتخابیه سیستان تا این لحظه:

سیده نرجس حسینی طباطبایی
ناصر شهرکی
احمد قنبری
حسین زاهدی
مهناز سارانی


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark