داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
امام جمعه شهر بنجار:
مسئولین نسبت به رها سازی آب کشاورزی به زمینهای مزروعی منطقه زودتر اقدام کنند
کد مطلب: ۶۱۶۹۸
تاریخ انتشار:جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۹
امام جمعه شهر بنجار گفت: با توجه به آغاز کشت و کار و انتظار مردم ،مسئولین امر نسبت به رها سازی آب کشاورزی به زمینهای مزروعی منطقه زودتر اقدام کنند.
مسئولین نسبت به رها سازی آب کشاورزی به زمینهای مزروعی منطقه زودتر اقدام کنند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت الاسلام والمسلمین محمود پارسا در خطبه های اول نماز جمعه این هفته شهر بنجار به بیان پیامهای عاشورا و اقدامات امام سجاد پرداخت و عنوان کرد: ایجاد معنویت حقیقی در تاریخ اسلام، احیای گرایش به اهل بیت بر محور سید الشهدا که گریه امام سجاد بعد از عاشورا مبارزه با حکومت ظالمان و یزیدیان بود و مقدمات تاسیس دانشگاه بزرگ امام صادق را فراهم کرد و هیمنه طاغوتیان را با سخنرانی و خطبه های آتشین از بین برد و باعث شد تا اسلام باقی بماند.

وی در خطبه دوم بعد از سفارش به تقوای الهی، به سالروز ورود اسرای اهل بیت به شام اشاره و تصریح کرد: بدترین ظلمها در این شهر اتفاق افتاد و گرچه سخنرانیهای حضرت زینب س تمام نقشه های دشمن را برملا و نابود ساخت.

وی با اشاره به سالروز اعتراض و افشاگری امام علیه قانون کاپیتولاسیون که مقابله با این قانون باعث عزت ایران شد، به سخنان سخیف ترامپ اشاره و خاطرنشان کرد: رییس جمهور نادان و اجیر تحقیق کند از پیشینه تاریخی و تمدن ایران که الان علیه ایران و سپاه حرف می زند و قطعا نشانه حماقت و نادانی دولت امریکا است.

امام جمعه شهر بنجار ابراز کرد: امریکا باید بداند که جواب ملت ایران همان فرمایش امام راحل است که امریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند و اگه سپاه را تحریم می کند به دلیل پیروزیها و موفقیتها در سوریه و عراق است و امریکا چه بخواهد چه نخواهد داعش دست پرورده آمریکا به زودی از بین خواهد رفت.

حجت الاسلام پارسا تصریح کرد: با توجه به اولین قیام مردم سیستان بعد از شهادت امام حسین قبل از توابین لازم هست که مسئولین یک روز را بنام روز سیستان در مجلس شورای اسلامی تصویب کنند و اجتماع بزرگی در شان امام حسین و سیستان برگزار کنند تا صدای مردم مظلوم سیستان را مسئولین مرکز بشنوند.

وی تاکید کرد: با توجه به آغاز کشت و کار و انتظار مردم، مسئولین امر نسبت به رها سازی آب کشاورزی به زمینهای مزروعی منطقه زودتر اقدام کنند تا مثل سال قبل کشاورزان به خصوص مردم منطقه بنجار که سال قبل مقدار زیادی از زمینهای کشاورزی لم یزرع باقی مانده متضرر نشوند و برنامه ریزی کنند تا آب به صورت عادلانه به همه مناطق برسد تا حق کسی ضایع نشود.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark