داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فارس من| وام شهریه به تمامی دانشجویان تعلق می گیرد
کد مطلب: ۷۰۸۷۸
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۵
دبیر شورای اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور با بیان اینکه وام شهریه به تمامی دانشجویان تعلق می گیرد، گفت:دانشجویان باید یک بار در طول تحصیل به بانک عامل مراجعه کرده و درخواست دریافت وام خود را با میزان سود 1.4 دهم درصد ثبت کنند.
فارس من| وام شهریه به تمامی دانشجویان تعلق می گیرد

به گزارش اوشیدا به نقل از خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، سامانه «فارس من» سامانه‌‌ای است که مخاطبان خبرگزاری فارس می‌توانند از طریق آن مشکلات خود در تمام حوزه‌ها را مطرح کنند تا خبرنگاران خبرگزاری این مشکلات را پیگیری کرده و پاسخ آن را از مسؤولان دریافت کنند.

مخاطبان خبرگزاری فارس موضوع « شفاف سازی میزان شهریه پیام نور و نحوه دریافت وام شهریه» را مطرح کرده و از خبرگزاری فارس خواستار گفت وگو با مسوولان شدند که خبرنگاران نیز برحسب وفای به عهد این موضوع را در دستور کار قرار دادند.

امیر حسین بهروز دبیر شورای اطلاع رسانی دانشگاه پیام نور درباره درخواست شفاف سازی میزان شهریه پیام نور و نحوه دریافت وام شهریه» گفت: دانشگاه پیام نور همانند ترم های تحصیلی گذشته تسهیلات وام شهریه را برای همه دانشجویان در تمامی مقاطع درنظر گرفته است که در این رابطه متقاضیان باید به بانک های عامل مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند.

وی افزود: تمامی دانشجویان با تکمیل ضمانت نامه های بانکی می توانند برای طول تحصیل خود با یک بار مراجعه به بانک عامل از طریق سیستم گلستان دانشگاه وام مورد نیاز خود را دریافت کنند.

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark