داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج؛
هدف رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج اشتغال زایی است/ نجات "جورج فلوید" سوژه بازی سازان بسیجی شد
کد مطلب: ۷۱۶۳۳
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۸
مرحله نهایی رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال با حضور بسیجیان فعال در حوزه دیجیتال در تهران آغاز شد.
هدف رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج اشتغال زایی است/ نجات "جورج فلوید" سوژه بازی سازان بسیجی شد
به گزارش اوشیدا به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتالی بسیج صبح امروز با حضور «مسلم معین» رئیس فضای مجازی بسیج و سرتیپ پاسدار «محمدرضا نقدی»، معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مجتمع ولیعصر (عج)، (ساختمان اقشار بسیج) آغاز شد.

در این رویداد ۴۸ ساعته ۳۵۴ بسیجی توانمند در حوزه تولیدات تخصصی دیجیتالی، در قالب صد و هجده تیم از سراسر کشور به رقابت خواهند پرداخت.

این رقابت که تا صبح روز جمعه ادامه خواهد داشت در سه بخش انیمیشن، بازی و نرم افراز برگزار می شود.

قرار است در پایان این رقابت فشرده تیم های برگزیده در این سه بخش معرفی و محصولان آنها با هدف تجاری سازی و افزایش ظرفیت اشتغال جبهه انقلاب اسلامی، مورد حمایت قرار خواهد گرفت.

به گزارش دانا این رزمایش در بهمن ۹۸ به صورت همزمان و با حضور ۱۵۰۰ شرکت کننده در قالب ۵۰۰ تیم تخصصی در ۳۲ مرکز استان برگزار شده است که امروز مرحله نهایی آن آغاز خواهد شد.

در حال حاضر در بخش انیمیشن ۷۴ تیم، در بخش بازی های ویدئویی ۲۵ تیم و در بخش نرم افزارهای ویژه تلفن همراه ۱۹ تیم به مرحله نهایی راه پیدا کردند.


هدف رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج اشتغال زایی است

«مسلم معین»،رئیس سازمان فضای مجازی بسیج با اشاره به برگزاری مرحله نهایی رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج گفت: این رویداد یکی از اتفاقاتی است که در سازمان بسیج طی چند سال گذشته به طور مرتب و پیوسته با هدف تولید محتوای دیجیتال در حال برگزای است.

وی با بیان اینکه نخستین دوره تولیدات محتوای دیجیتال در سال ۹۷ به طور متمرکز با حضور تیم های متخصص از سراسر کشور برگزار شد ادامه داد: این رقابت ها در سه بخش بازی، نرم افزار و انیمیشن آغاز شد و در سال ۹۸ در ۳۲ مرکز استان در سراسر کشور و با حضور ۱۵۰۰ بسیجی در قالب ۵۰۰ تیم ادامه پیدا کرد.

معین با اشاره به راهیابی ۱۱۸ تیم به مرحله نهایی که از صبح امروز با هم به رقابت خواهند پرداخت تصریح کرد: راه یافتگان به مرحله نهایی از امروز در تهران با هم به رقابت خواهند پرداخت.

رئیس سازمان فضای مجازی با اشاره به اینکه شرکت کنندگان تا زمان آغاز رقابت از موضوع اطلاعی ندارند تاکید کرد: پس از اعلام موضوع این رقابت از سوی مهمان ویژه برنامه در سه حوزه ، تا صبح جمعه این رویداد ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به هدف برگزاری این رقابت گفت: اساسا این برنامه ها با هدف شناسایی متخصصان در حوزه دیجیتال است تاضمن معرفی به مجموعه های فعال در حوزه دیجیتال زمینه اشتغال زایی در این حوزه فراهم شود.

فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج/ نجات "جورج فلوید" سوژه بازی سازان بسیجی شد

فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج با ارائه سوژه از سوی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صادر شد.

سردار نقدی در این رویداد با ارائه سه سوژه به تیم های حاضر که از سراسر کشور برگزیده شده اند، از آنها خواستند تا بر اساس این سوژه ها اقدام به تولید محتوا کنند.

سوژه های ارائه شده از سوی سردار نقدی در سه حوزه تولید بازی موبایلی، پویانمایی و نرم افزار کاربردی است.

بنابر این گزارش سوژه بازی موبایلی با موضوع نجات جورج فلوید، سوژه پویانمایی با موضوع صحنه ورود نیروهای مقاومت به بیت المقدس و سوژه نرم افزار کاربردی نیز با موضوع نرم افزاری برای دعا، ارائه شد.

تیم های تخصصی حاضر در این رویداد ۴۸ ساعت فرصت خواهند داشت که در حوزه سوژه های ارائه شده به تولید محتوا بپردازند.

پس از اتمام مهلت ۴۸ ساعته، بهترین آثار با نظر هیات داوران، انتخاب و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.در حال بروزرسانی...
Share/Save/Bookmark