داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
قدردانی فرمانده سپاه زابل از استقبال گسترده مردم جهت حضور در بازسازی واقعه غدیر
کد مطلب: ۶۷۶۸۳
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۰
فرمانده سپاه زابل از استقبال گسترده و بی نظیر مردم ولایت مدار و با بصیرت سیستان جهت شرکت در مراسم بازسازی واقعه تاریخی غدیرخم قدردانی کرد.
قدردانی فرمانده سپاه زابل از استقبال گسترده مردم جهت حضور در بازسازی واقعه غدیر
سرهنگ علی ثمره حسینی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: بازسازی واقعه غدیر هر ساله مورد استقبال با شکوه مردم شیعه و سنی شمال استان واقع قرار می گیرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل افزود: از این رو بسیاری از مسئولین و همچنین مردم جهت آماده سازی این مراسم در کنار سپاه قرار گرفته و برای برگزاری هر چه بهتر این مراسم یاری رسانده اند.

وی افزود: با توجه به استقبال بی نظیر مردم ولایت مدار منطقه سیستان از این مراسم مراتب قدردانی و تشکر از آحاد ملت جهت حضور پر شور و بی سابقه در این مراسم اعلام می دارم.

ثمره حسینی گفت: مردم ولایت مدار سیستان نشان دادند که عشق به اهل بیت (ع) در دل و سینه آنان ریشه عمیق و تاریخی دارد ، حضور بی سابقه مردم دارالولایه سیستان گواه این مسئله است.
وی خاطرنشان کرد: سیستانیان که از اولین نفراتی بودند که جهت خون خواهی فرزند امام علی (ع) به پا خواستند با حضور خود در مراسم بازسازی غدیر دین خود را به این روز ادا کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زابل بیان داشت: حضور ولایت مداران سیستانی در روز عید غدیر خم حرکتی عظیم و تاریخی بود که همواره در یادها و اذهان عمومی به یادگار خواهد ماند.

وی تصریح کرد: از این رو دست تک تک افرادی که در این مراسم حضور بهم رساندند و سپاه را جهت برگزاری این مراسم یاری رساندند صمیمانه می فشارم.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark