داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
دکتر دهمرده در گفت و گو با اوشیدا:
نباید به خارجی ها دلبست/دولت به جوانان اعتماد کند/این بار سیلی محکمتری به استکبار خواهیم زد
کد مطلب: ۶۴۶۱۳
تاریخ انتشار:شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۵
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحریم های آمریکا می تواند یک فرصت برای ملت ایران باشد تاکید کرد: با اعتماد به جوانان،توجه به ظرفیت داخلی و دل نبستن به کشور های خارجی اینبار سیلی محکم تری به آمریکا خواهیم زد.
نباید به خارجی ها دلبست/دولت به جوانان اعتماد کند/این بار سیلی محکمتری به استکبار خواهیم زد
دکتر حبیب الله دهمرده در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: پیام مقام معظم رهبری در ورزشگاه آزادی با حضور ده ها هزار بسیجی هم برای داخل و خارج واضح و روشن بود.
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی افزود: سخنان رهبری برای مردم ایران باعث دلگرمی و دلخوشی و برای دشمنان باعث یاس و نا امیدی گشت.
وی با بیان اینکه آینده کشور متعلق به جوانان است ادامه داد: باید در همه ی عرصه ها به جوانان فرصت داد و به آنها اعتماد کرد، این جوانان هستند که باعث پیشرفت و ترقی یک کشور می شوند.
دهمرده تصریح کرد: متاسفانه برخی از روسای جمهور ، از یک طیف خاص برای کابینه استفاده می کنند، که این درست نیست و باید به جوانان اعتماد کرد.
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برخی از عوامل داخلی نیز هستند که راه آمریکا را ادامه می دهند، پیام رهبری در سخنرانی اخیر ایشان به همه ی عوامل داخلی و خارجی بود، نباید به کشورهای بیگانه به خصوص مستکبرین جهان اعتماد کرد.
وی بیان داشت: 80 درصد وضعیت اقتصادی امروز به دست خود مردم حل می شود، باید بتوان به اقتصاد داخلی توجه کرد، و به جوانان و کارآفرینان اعتماد کامل داشت.
دهمرده همچنین خاطرنشان کرد: اکنونو با وحدت و اتحاد دست در دست هم بدهیم تا این وضعیت به پایان برسد، دولت نیز باید به قشر ضعیف جامعه توجه بیشتر یبکند تا این قشر آسیب نبیند.
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: برخی ها نیز در این وضعیت اقتصادی خوشی زیر دلشان زده است، که از اول انقلاب تا کنون حساب این افراد با ملت بزرگ ایران جدا بوده است.
دهمرده ادامه داد : در طول انقلاب هرگاه به ظرفیت داخلی توجه شد، هیچگاه دشمن نتوانست ، از آن راه ایران را تحت فشار قرار دهد مثلا در صنعت موشکی و دفاعی ، آمریکا در برابر ایران حرفی برای گفتن ندارد اما متاسفانه در اقتصاد ضعیف عمل کرده ایم که می توانیم با تکیه به اقتصاد داخلی و همچنین توجه به کارآفرینان این مسئله را حل کرد.
وی با بیان اینکه تحریم های آمریکا می تواند یک فرصت برای ملت ایران باشد تاکید کرد: با اعتماد به جوانان،توجه به ظرفیت داخلی و دل نبستن به کشور های خارجی اینبار سیلی محکم تری به آمریکا خواهیم زد.


امنتهای پیام/

Share/Save/Bookmark