داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
در ادامه مشکلات کرباسک و روستاهای اطراف؛
دوربرگردانی که جان هزار نفر را تهدید می‌ کند/ لزوم تغییر محل دوربرگردان شهید نوری
کد مطلب: ۶۳۳۵۳
تاریخ انتشار:يکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۳
کرباسک از جمعیت هزار نفره برخوردار است و به نوعی بار مرکزیت چندین روستای دیگر با جمعیت های بالا را بر دوش می کشد.
دوربرگردانی که جان هزار نفر را تهدید می‌ کند/ لزوم تغییر محل دوربرگردان شهید نوری
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ این روستا علیرغم پیگیری بسیار اعضای شورا و اهالی آن همچنان با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کند و دلسردی اهالی آن را دربرداشته است.

اهالی کرباسک که چندین شهید، جانباز و ایثارگر را تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند با تماس با پایگاه خبری اوشیدا از معضل دوربرگردان شهید نوری سخن می گویند و خواهان تغییر محل آن شده اند.

یکی از اهالی کرباسک به خبرنگار اوشیدا گفت: با اینکه روستای کرباسک و چندین روستای دیگر که در محل دوربرگردان شهید نوری قرار گرفته اند از جمعیت بیش از هزار و ۷۰۰ نفر برخوردار هستند اما گویا جان آن ها هیچ ارزشی ندارد.

سرگزی افزود: اهالی کرباسک از شهردار زابل انتظار پاسخ شفاف برای ایجاد دوربرگردان در این محل دارند چرا که این دوربرگردان با هدف رفاه مردم نیست و در این باره مردم اهداف شخصی دیگری را در پس آن مشاهده می کنند.

این شهروند زابلی ادامه داد: آیا ورودی زابل همین نقطه است که در این نقطه دور برگردان می سازید؟ چرا در ورودی زابل بعد از پل نهراب که هم مکان مناسبی است و هم رفت و آمد عابران وجود ندارد، دور برگردان نمی سازید؟

وی بیان کرد: چرا جان مردم برای مسئولان شهری زابل اهمیت ندارد و قبل از انجام هر کاری خوب نمی اندیشند و با مشورتی عقلایی کار را به پیش نمی برند؟

وی ابراز کرد: متاسفانه پس از اینکه دور برگردان در محل نمایندگی ایران خودروی فضل الله نوری احداث شده چندین مورد تلفات رخ داده و پس از جمع شدن چندین باره این دور برگردان متاسفانه بار دیگر چندین میلیون تومان را زیر خاک دفن کرده تا این بار با ساختن فلکه در میانه بزرگراه زابل به زاهدان و در محلی که خودروها بیشترین شتاب و سرعت را دارند، فلکه و دور برگردان مرگ را به بهای نثار جان مردم بسازد.

سرگزی تاکید کرد: این سخنان درد تمامی اهالی کرباسک به ویژه مردمی که در دو طرف جاده زمین برای کشاورزی و چرای دام دارند و مرغ دارها می باشد چرا که دیگر تحمل داغی دیگر در این خطه را ندارند.

این شهروند اذعان کرد: از شهردار زابل و سایر مسئولان زابل خواستاریم تا قبل از اینکه افراد بیشتری قربانی این دوربرگردان نشده اند بساط آن برچیده شود تا دعای خیر اهالی کرباسک و سایر روستاهای اطراف را از آن خود کنند.


انتهای پیام
Share/Save/Bookmark