داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
در یادواره شهدای بنجار عنوان شد؛
اگر دشمن دست از پا خطا کند از خطه سیستان میر حسینی ها دوباره زنده خواهند شد
کد مطلب: ۷۴۱۵۳
تاریخ انتشار:شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۱
یادواره شهدای شهر بنجار عصر امروز در مصلی این شهر با حضور امام جمعه،فرمانده سپاه زابل و جمعی از مردم برگزار شد.
اگر دشمن دست از پا خطا کند از خطه سیستان میر حسینی ها دوباره زنده خواهند شد
به گزارش اوشیدا؛ حجت الاسلام محمود پارسا امام جمعه بنجار در این مراسم گفت: شهدای هشت سال جنگ تحمیلی زندگی شرافتمندانه را به ثروت دنیوی ترجیح دادند.

وی افزود: تمام فعالیت های رزمندگان دفاع مقدس در راه خدا انجام می شد، همانطور که شهید حاج قاسم سلیمانی کار را برای خدا انجام می داد و در نهایت شخصیتی جهانی شد.

امام جمعه بنجار تصریح کرد: جوانان پتانسیل بالایی برای حفظ و گسترش انقلاب اسلامی دارند، همانطور که فرماندهان دفاع مقدس جوانانی ۲۰ ساله بودند.

وی گفت: جوانان بدانند که در راه انقلاب شکست وجود ندارد و در نهایت پرچم آن به صاحب اصلی اش تحویل داده خواهد شد.

موسی سنچولی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زابل نیز در این مراسم گفت: در دفاع مقدس امام(ره) مظلوم بود اما ضعیف نبود به طوری که کارشناسان غربی اظهار کردند که امام همه معادلات جهانی را برهم زد.

وی افزود: در جنگ تحمیلی غربی ها صدام را تا بن دندان مسلح کردند در حالی که رزمندگان دفاع مقدس با دستان خالی و گلوله های سهمیه ای می جنگیدند.

سنچولی گفت: با صدور انقلاب روحانیون تشیع در عربستان جایگاه پیدا کردند و در پاکستان حتی حق برگزاری نماز جماعت به شیعیان داده شد.

وی افزود: امام خمینی(ره) همان اوایل انقلاب با نامگذاری روز قدس انقلاب اسلامی را صادر کرد که باعث شد سیاست های کشورهای مختلف در برابر مسلمانان تغییر کند.

سنچولی بیان کرد: سردمداران استکبار جهانی بدانند ما امروز بدون بمب اتم آنها را نابود خواهیم کرد همانطور که فلسطینی ها تا دیروز با سنگ مبارزه می کردند اما امروز با در دست داشتن قدرت موشکی اسرائیلی ها را تهدید می کنند.

وی خاطرنشان کرد: امروز دشمن با نفوذ در مدیران به ظاهر انقلابی و با موضوع معیشت قصد نا آرامی در درون کشور را دارد، اما باید بدانند که این انقلاب بیمه شده امام زمان(عج) است.

وی گفت: امروز رویش های انقلاب اسلامی هزاران برابر بیشتر از ریزش هایمان است جوانان ما ثابت کرده اند که اگر تعرضی به خاک کشور شود دوباره به میدان خواهند آمد.

سنچولی ادامه داد: دشمن باید بداند که در صورت تعرض به خاک جمهوری اسلامی دوباره از خطه سیستان میر حسینی ها زنده خواهند شد.


انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark