داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
امام جمعه شهر علی اکبر:
انقلاب اسلامی بزرگترین هدیه و نعمت الهی به ملت ایران/ حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن تکلیف دینی و عقلی است
کد مطلب: ۶۳۱۷۳
تاریخ انتشار:شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۹
امام جمعه شهر علی اکبر گفت: انقلاب اسلامی ایران بزرگترین هدیه و نعمت الهی به ملت ایران بود بنابراین باید قدردان و شکر گزار این نعمت بود.
انقلاب اسلامی بزرگترین هدیه و نعمت الهی به ملت ایران/ حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن تکلیف دینی و عقلی است
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی اشرفیان در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: شکر نعمت انقلاب، پاسداری از امانت الهی و ثمره خون شهداست پس حضور در صحنه ها وفاداری به انقلاب است.

وی افزود: هدف دشمن جلوگیری از استمرار و تداوم انقلاب است به طوری که با هر روشی سعی بر دلسرد کردن مردم دارد تا دوباره جایی برای استبداد و سلطه خود در این کشور باز کند اما این آرزو را به گور خواهد برد که یک وجب از خاک این کشور را اشغال کند.

امام جمعه شهر علی اکبر بیان کرد: ملت ایران با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن یک بار دیگر بصیرت، دشمن ستیزی و ولایتمداری خود را به رخ دنیا می کشد و با اصول، آرمان ها، اهداف انقلاب و بزرگ پرچمدار و امام امروز انقلاب تجدید بیعت می کند.

حجت الاسلام اشرفیان با عنوان اینکه حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و تقویت حکومت اسلامی یک تکلیف دینی و عقلی است، خاطرنشان کرد: حضور مردم در این راهپیمایی یکی از عوامل مهم بازدارنده توطئه بدخواهان انقلاب است.

وی ابراز کرد: دشمنان همراهی و اعتقاد مردم به نظام و انقلاب را در این مناسبت ها خیلی دقیق ارزیابی می کنند و به ویژه در شرایط فعلی آمریکای جنایت کار وقیحانه شمشیر از رو کشیده و در فتنه اخیر به صراحت از هرگونه آشوب و اغتشاش در ایران حمایت کرد.

امام جمعه شهر علی اکبر اظهار کرد: آمریکا بدترین اهانت هایی که لایق سیاستمداران جانی آمریکاست به ملت ایران روا داشت، در حالی که به دلیل اختلاف شدید و شکست مذاکرات کنگره برای تصویب بودجه فدرال برای دومین بار دولت ترامپ تعطیل شد، بیشترین بدهی جهانی را آمریکا دارد، به دلیل هزینه های فراوان برای جنگ نظامی در کشور های مختلف آمار بیکاری زیادی دارد.

حجت الاسلام اشرفیان تاکید کرد: با اینکه بیشترین نفرت جهانی از آمریکا و اسرائیل می باشد و در این راستا سیلی زیادی از کشور های مستقل و آزادی خواه دنیا از جمله ایران اسلامی خورده اما هنوز دست از دخالت و تجسس در امور کشور ها و ملت ها بر نداشته است.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark