داخلی آرشيو خبر صفحه استان
۱
امتیاز مثبت 
۲
 
با حضور مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان؛
رئیس جدید اداره ورزش و جوانان زابل منصوب شد
کد مطلب: ۳۹۸۹۱
تاریخ انتشار:سه شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۰۱
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: متاسفانه ریسک سرمایه‌گذاری در حوزه ورزش ضعیف است.
رئیس جدید اداره ورزش و جوانان زابل منصوب شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: با حضور حسین ثوری مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان ،رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان زابل منصوب شد.

طی جلسه ای جمشید شیخی بعنوان رئیس جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان زابل معرفی و از زحمات حسین کلانتر رئیس سابق اداره ورزش و جوانان زابل قدردانی شد.

حسین ثوری مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان در این جلسه گفت: متاسفانه ریسک سرمایه‌گذاری در حوزه ورزش ضعیف است و از این رو سرمایه گذاران کمتری برای حضور در این عرصه حاضر به شرکت و یا سرمایه گذاری هستند.

وی بیان داشت: شاخصه نخست فعالیت هر مدیر در عرصه ورزش ایجاد فضا و انگیزه برای سرمایه گذاری بخش خصوصی و فراهم سازی بستر مناسب برای توسعه طرح های ورزشی و مشارکت پذیری مردم در این عرصه است.

مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان نیز با بیان اینکه ورزش به عنوان یک پدیده فراگیر در دنیای امروز در مسیر توسعه همه‌جانبه خود به یک تعامل و تفاهم همه‌جانبه اعم از مدیران استانی و کشوری و مردم نیاز دارد اظهار داشت: در این مسیر تمامی روسای هیئت های ورزشی، ورزشکاران، منتقدین و تشکل‌ها و نهادهای غیردولتی و خیرین باید برای توسعه و حل بسیاری از مشکلات دست در دست هم قرار دهند.

حسین ثوری با بیان اینکه ورزش همواره در مسیر توسعه و پیشرفت خود به پشتوانه نیروی انسانی کارآمد و ورزشکاران پرتوان نیاز دارد، افزود: استان سیستان و بلوچستان با توجه به توانمندی ها و استعداهای بالقوه ای که دارد می تواند یکی از قطب‌های ورزش کشور در دو بعد همگانی و قهرمانی باشد.

لازم بذکر است، جمشید شیخی پیش از این ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان زهک را در بر عهده داشته است.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
بهزاد
۱۳۹۵-۱۲-۱۰ ۲۱:۳۵:۵۷
مبارکه اقای شیخی فقط ادرس اداره کجاست اخه یه هفته ست میام چهارراه چهارفصل نیست (13337)