داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
یک کارشناس سیاسی:
محبوبیت شهید سلیمانی جهانی است/همه ما باید همانند سردار دلها سرباز ولایت باشیم
کد مطلب: ۷۲۷۰۴
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۳
امیر فرزادی گفت: شهید سلیمانی توانست به تنهایی گروه های کوچک مقاومت را به یک جبهه قوی تبدیل کند و برابر قدرت های اول جهان ایستادگی کند.
محبوبیت شهید سلیمانی جهانی است/همه ما باید همانند سردار دلها سرباز ولایت باشیم
امیر فرزادی کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با اوشیدا گفت: مکتب حاج قاسم سلیمانی امروز به یک اصل و یک انقلاب در بین جوانان تبدیل شده است که می تواند قاسم های بسیاری را در جهان پرورش دهد.

وی افزود: شهید سلیمانی یک قهرمان بزرگ برای همه جوانان آزادی خواه جهان بود که امروز راه آن در کشورهایی همچون ایران، سوریه و عراق به دست جوانان انقلابی ادامه دارد.

فرزادی بیان کرد: شهید سلیمانی توانست به تنهایی گروه های کوچک مقاومت را به یک جبهه قوی تبدیل کند و برابر قدرت های اول جهان ایستادگی کند، همانطور که بار ها آمریکایی ها خود اظهار کردند که داعش را به وجود آوردند تجهیز این گروه را نیز به دست همان کشورها انجام می شد.

کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: آمریکا به خوبی می داند که زمان بزن و در رو تمام شده است و قاتلان این شهید گرانقدر باید در کشور خود منتظر مرگ خود باشند.

وی ادامه داد: شهید سلیمانی امروز برای همه جهان شناخته شده است و محبوبیت بی سابقه ای در بین کشورهای منطقه دارد لذا باید با حفظ و نشر آثار این شهید بزرگ راه او را ادامه دهیم.

فرزادی خاطرنشان کرد: امروز وظیفه داریم تا آنچه که شهید سلیمانی به آن تاکید داشت یعنی پیروی از ولایت را با جان و دل انجام دهیم و سرباز ولایت باشیم تا این انقلاب به دست صاحب اصلی آن برسد.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark