داخلی آرشيو خبر صفحه استان
۱۳
امتیاز مثبت 
۵
 
بسیج در تامین امنیت جامعه موثر است/جوابیه یک آزاده به اوشیدا
کد مطلب: ۳۲۷۸۰
تاریخ انتشار:شنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۰۹
سپاه را باید همه مسئولان کشور ، همه آحاد مردم و همه آحاد سپاه کاملاً جدی بگیرند.
بسیج در تامین امنیت جامعه موثر است/جوابیه یک آزاده به اوشیدا
به گزارش اوشیدا، بسیجی –آزاده و جانباز ۷۰% علیرضا ضابطی در حمایت از بسیجیان به خصوص نیروهای بسیجی سیستان نامه ای به این پایگاه خبری ارسال نموده و هرگونه جسارت و توهین به سپاه را محکوم نموده است.
متن این نامه به این شرح است:
بنام خدا
شما این را بدانید که من به شما‌ها علاقه دارم ، به پاسدارها علاقه دارم، پاسدارها بودند که مملکت ما را در چنین زمانیکه هیچکس نمی‌توانست حفظ بکند، حفظ کردند ، الان هم حفظ می‌کنند. این یک علاقه الهی است که ما به شما داریم . «. صحیفه نور جلد ۱۰ صفحه۲۳۸ »(حضرت امام خمینی ره ) داغی که من دارم به یک گل منتسب نیست تنها مرا اندوه سپاهی نسب نیست سپاه واژه ایی است که هر کس در جای جای این کره خاکی نام آن را می شنود ، همه را به وجد در می آورد ، چه دوست و چه دشمن ، دوستان با شنیدن این نام بر خود می بالند و دشمنان لرزه بر اندامشان طنین انداز می گردد ، و بارها و بارها رزم سبز قامتان این نهاد مقدس را در همه عرصه های نظامی و فرهنگی و امنیتی به عینه مشاهده نموده ایم . همین امنیت امروز ما موید این ادعاست ، که در این راستا این نهاد مقدس چه شهدای گرانقدری را تقدیم نظام اسلامی نموده است . و اما در منطقه سوق الجیشی سیستان که به تعبیر مقام عظمی ولایت، تنگه احد جمهوری اسلامی ، سپاه خدمات شایانی داشته , علی الخصوص از زمانی که مردی از جنس خاکریز و سنگر ، تیر و ترکش ، تک و پاتک ، و در یک کلام کربلای ۵ ، که به دید بچه های جنگ بالاترین عملیاتها بود ، سکان خدمتگزاری این نهاد الهی ولایی را در دست گرفت، که همگان بر مدیریت ، درایت و فرماندهی این عزیز (جناب سرهنگ ناظری) مهر تایید خواهند زد ، وحدت میان اقوام شیعه و سنی ، تلاش برای ایجاد صلح و صفا میان طوایف ، ایجاد همدلی میان همه سران و معتمدین و سنگ صبور جاماندگان از قافله شهدا ، رزمندگان ، جانبازان و آزادگان و همچنین خانواده های معزز شهدا را می توان در زمره اقدامات و خط مشی سپاه و این فرمانده دلاور در این چند سال اخیر دانست . بارها و بارها ، در مراسمات مختلف ، سپاه ضمن آنکه یکی از برگزار کنندگان بوده ، همواره امنیت داخلی این مراسمات بر عهده این سبز قامتان بوده که همگان بر آن واقفند . مع الوصف ، این هشداریست به همه کسانی که سهوا" و یا عمدا" خدمات سپاه را زیر سئوال می برند ، ما فرزندان امام روح الله (ره) ، فدائیان راستین امام خامنه ایی ، با هر کسی که به خود اجازه دهد ، به این نهاد مقدس اهانت نماید ، در هر لباس و مقامی که باشند ، برخوردی قاطع خواهیم داشت ، پس لازم است آن کسانی که تا کنون این حق را بر خود محفوظ می دانسته اند ، به خود آیند ، و هر چه سریعتر نسبت به جبران آن و جلوگیری از خشم همه بالاخص نامبردگان ذیل ، اقدام نمایند . و اینست کلام مولایمان امام خامنه ایی در مورد این نهاد مقدس : اعتبار و عزت سپاه ، در گرو شما سپاهیان است . همچنان که موجودیت انقلاب در گرو عملکرد سپاه است . سپاه را باید همه مسئولان کشور ، همه آحاد مردم و همه آحاد سپاه کاملاً جدی بگیرند. به نمایندگی از طرف ، آحاد بسیجیان – خانواده های شهدا – جانبازان – آزادگان سیستان (بسیجی –آزاده و جانباز ۷۰% علیرضا ضابطی فرزند شهید محمد علی ضابطی)
انتهای پیام
Share/Save/Bookmark
۱۳۹۳-۰۶-۱۵ ۱۰:۰۸:۱۵
سلام ممنون از زحمات سرهنگ ناظری که پدر سپاه زابل لقب گرفته اقای عارفی در جایگاهی نبوده ونیست که به سپاه توهین کند زحمات جناب سرهنگ ناظری برای کسی پوشیده نیست (7546)
 
Romania
۱۳۹۳-۱۰-۲۲ ۱۲:۰۱:۰۸
امیدوارم وقتی در خصوص یک روحانی اظهار نظر می کنی با وضو باشی ...واین مقدمه و کف تقوا هست. (8389)
 
Romania
۱۳۹۳-۱۰-۲۲ ۱۲:۰۵:۵۱
عجب عجب احتمال زیاد خبر یا خبرهایی هست والا این همه تعریف تا حالا کجا بود ... (8390)
 
Romania
۱۳۹۳-۱۰-۲۲ ۱۲:۱۸:۴۹
با سلام از روحانی شجاع وزحمت کش و وظیفه شناس جناب حجت الاسلام عارفی ریاست اداره تبلیغات اسلامی تشکر می کنیم علی الخصوص به جهت فراهم نمودن مقدمات پخش عزاداری مردم سیستان ار رسانه ملی. وقلیل من عبادی الشکور (8393)
 
۱۳۹۳-۰۶-۱۵ ۱۰:۰۹:۵۸
سلام با تشکر از زحمات خاصانه و بی دریغ جناب نظری فر مانده محترم و ارشد سیستان جناب ناظری یکی از بنده های مخلص و بی ادعای سیستان است که خالصانه خدمت به منطقه هدف اصلی ان بوده و هست (7547)
 
۱۳۹۳-۰۶-۱۵ ۱۰:۳۰:۰۱
عملکرد سپاه همیشه مثبت بوده در هر مراسمی این بسیجیان و پاسداران بودند که نظم و انضباط خاصی به مراسمات می دادند (7548)
 
ناشناس
۱۳۹۳-۰۶-۱۵ ۱۰:۳۳:۴۸
همه به سپاه مدیون هستیم والله برای همه روشن و واضح است نیازی به شفاف سازی نیست (7549)
 
سجاد
۱۳۹۳-۰۶-۱۵ ۱۰:۳۵:۲۹
منم با همه نظرات دوستان موافقم (7550)
 
غمخوار سیستان
۱۳۹۳-۰۶-۱۵ ۱۰:۳۷:۱۶
بجای پرداختن به این موضوعات فکری به حال سیستان کنید (7551)
 
سردارجانبازدامن باغ.
۱۳۹۳-۰۶-۱۵ ۱۱:۳۰:۳۱
اگرسپاه نبود کشورهم نبود..حضرت امام.ره.امروزارتش جمهوری اسلامی ایران وسپاه پاسداران انقلاب اسلامی دوبازوی توانمندنظام هستند.اهانت به. هریک اهانت به دیگریست. ضمن حمایت ازبیانیه جانبازعزیزاقای ضابطی .مانیزاعمال ننگین کوردلان که بسج رامانع رسیدن به امیال شوم خودمیدانند.بشدت محکوم نموده. وگوش به فرمان فرماندهی معظم کل قوا.رهبرمعظم انقلاب. جهت مالیدن پوزه خودفروخته گان بخاک هستیم...رهبرا ازتوبیک اشاره...ازما بسردویدن... (7552)
 
علیرضا
۱۳۹۳-۰۶-۱۵ ۱۷:۲۶:۴۳
ما تا آخر بر سر آرمانهایمان ایستاده ایم / سازمان تبلیغات هم عزیز ماست اما مسئول جوانش در این شهرستان باید بیشتر با نهادهای انقلابی تعامل داشته باشد / جناب سرهنگ ناظری چهره ماندگار این استان و سیستان بوده و خواهند بود . و عضویت صدها بسیجی نشانه مدیریت قوی ایشان هست / (7558)
 
سید
۱۳۹۳-۰۶-۱۵ ۲۱:۲۲:۵۲
خداوند روحانی جوان و شجاع حضرت آیت الله عارفی سرپرست محترم سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان زابل را از گزند بلایا و پلیدی ها محفوظ بدارد.امین یارب العالمین (7562)
 
سید
۱۳۹۳-۰۶-۱۵ ۲۱:۲۲:۵۲
خداوند روحانی جوان و شجاع حضرت آیت الله عارفی سرپرست محترم سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان زابل را از گزند بلایا و پلیدی ها محفوظ بدارد.امین یارب العالمین (7563)