داخلی آرشيو گزارش صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
روستازادگانی از جنس شهدا
مدیرمسئول
کد مطلب: ۳۹۳۵۰
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۱۲
سوابق درخشان روستائیان در انقلاب اسلامی نشان‌دهنده همراهی و همگامی آنها با نهضت اسلامی و امام خمینی (ره) است.
روستازادگانی از جنس شهدا
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: سوابق درخشان روستائیان در انقلاب اسلامی نشان‌دهنده همراهی و همگامی آنها با نهضت اسلامی و امام خمینی (ره) است.
نقش بی‌بدیل روستائیان به خصوص در مناطق مرزی كشور را نمی‌توان نادیده گرفت؛ قشری از جامعه ایرانی كه برای دفاع از انقلاب اسلامی در شرق و غرب كشور پا به میدان مبارزه با استبداد، رژیم شاهنشاهی، منافقین و ... برآمدند و از آرمان امام خمینی (ره) و نظام جمهوری اسلامی دفاع كردند.
اولین شهدا و اولین مدافعان کشور در زمان جنگ از مردم روستایی بوده اند همه مردم ایران نزدیک به چهار دهه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برای دفاع از آرمان های مقدس جمهوری اسلامی ایران با توطئه های مختلف دشمنان جنگیدند.
هر زمان که دفتر خاطرات انقلاب را ورق می زنیم ،سراسر جانفشانی روستازادگانی موج می زند که با خون خود و فرزندانشان پایه های انقلاب را محکم نمودند و در هر خطه از این سرزمین پهناور شهیدان بزرگواری از همین روستاهایی که امروز توسط برخی از مورد نقد قرار می گیرند.
شهدای همچون قاسم میرحسینی،حسینعلی عالی ،شهیدان بشارتی ،هراتی و دیگر جان برکفانی که از روستاهای سیستان قد علم کردند ،شهدای از جنس غیرت ،شهامت و از خود گذشته ...
آری امروز جای جای ایران اسلامی به خون شهدای متبرک است که روستازاده هستند و نه آقازاده!!!
از مشخصه‌های خطّ امام، عدالت اجتماعی و کمک به طبقات مستضعف و محروم است که امام آنها را صاحب انقلاب و صاحب کشور می‌دانست. امام، پابرهنگان را مهمترین عنصر در پیروزیهای انقلاب می‌دانست .


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark