داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
ورود خوانندگان لس‌آنجلسیِ مبتذل خوان به جده برای دستبوسی پادشاه سعودی
کد مطلب: ۶۹۴۱۰
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۰
جمعی از خوانندگان فراری از ایران که به خوانندگان لس‌آنجلسی معروف هستند به‌وسیله هواپیمای اختصاصی که سعودی‌ها برای آن‌ها فراهم کرده‌اند به جده رسیدند و سپس برای اجرای کنسرت در جشن زمستانی پادشاه سعودی به سمت العلا خواهند رفت.
ورود خوانندگان لس‌آنجلسیِ مبتذل خوان به جده برای دستبوسی پادشاه سعودی

downloadدانلود

به گزارش اوشیدا به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جشنواره زمستانه سیاحتی-فرهنگی «طنطوره» که از ۱۹ دسامبر ۲۰۱۹ در عربستان سعودی آغاز شده و تا ۷ مارس سال جاری ادامه خواهد داشت، حالا به مرحله میزبانی از خوانندگان لس‌آنجلسی ایرانی رسید.

در همین راستا جمعی از خوانندگان فراری از ایران که به خوانندگان لس‌آنجلسی معروف هستند به‌وسیله هواپیمای اختصاصی که سعودی‌ها برای آن‌ها فراهم کرده‌اند به جده رسیدند و سپس برای اجرای کنسرت در جشن  زمستانی پادشاه سعودی به سمت العلا خواهند رفت.

طنز ماجرا آنجاست که این خوانندگان کاباره‌ای و طرفدارانشان همیشه عرب‌ها را دشمن ایرانی‌ها و خود را میراث دار نژاد آریایی معرفی می‌کردند اما امروز به دلقک عیاش خانه‌های بن سلمان کودک کُش، تبدیل‌شده و ادعای ایرانی پرستیشان با چند دلار بر بادرفت!

عربستانی ها برای این خوانندگان ارزشی قائل نشده و با آنها در حد یک مهمان ناخوانده برخورد شد به طوری که برخلاف سایر کنسرت‌ها که یک خواننده به اجرای چند قطعه می‌پردازد، همه خاونندگان لس‌آنجلسی در دوشب به صورت فشرده در به اجرای برنامه خواهند پرداخت این برنامه‌ریزی نشان می‌دهد که برای برگزارکنندگان این رویداد نیز هر یک از این خوانندگان، واجد ارزش برای اجرای یک شب مستقل دیده نشده‌اند.

از طرف دیگر قیمت بلیط کنسرت خوانندگان لس آنجلسی نصف قیمت سایر کنسرت ها اعلام شده است!

انتهای پیام/

 

لس آنجلس
Share/Save/Bookmark