داخلی آرشيو گزارش تصويری صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
در مراسم افتتاح سال تحصیلی جدید حوزه های علمیه زابل عنوان شد؛
پیشرفت حوزه های علمیه فرا تر از سطح منطقه بوده است
کد مطلب: ۶۴۴۲۶
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۷
امام جمعه شهرستان زابل گفت: پیشرفت حوزه های علمیه حتی فرا تر از سطح منطقه بوده و این پیشرفت در چند سال اخیر بی سابقه و چشگیر بوده است.
پیشرفت حوزه های علمیه فرا تر از سطح منطقه بوده است
به گزارش اوشیدا، مراسم افتتاح سال تحصیلی جدید در حوزه های علمیه  زابل با حضور نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه شهرستان زابل و جمع کثیری از مسئولین و طلاب حوزه های علمیه این شهرستان در محل  مسجد شریفی شهرستان زابل برگزار شد.

در ابتدا این مراسم حجت الاسلام و المسلمین کیخا با اشاره به پیشرفت های حوزه های علمیه زابل در طول سال های اخیر، اظهار کرد: پیشرفت حوزه های علمیه حتی فرا تر از سطح منطقه بوده و این پیشرفت در چند سال اخیر بی سابقه و چشگیر بوده است.
امام جمعه شهرستان زابل افزود: انجام فعالیت های مطلوب در همه زمینه های فرهنگی و مذهبی و علمی با توجه به کمبود امکانات و مشکلات فراوان نشان دهنده ایمان و اراده پولادین طلاب و روحانیون این منطقه است.

نماینده محترم ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان نیز در ادامه این مراسم با اشاره به مشکلات موجود بیان کرد:حوزه های علمیه تا امروز در مقابله با این مشکلات بحمدالله موفق بوده اند و از این به بعد نیز موفق خواهند بود .

وی در پایان از همه روحانیون و طلاب درخواست تلاش مضاعف برای هرچه بهتر شدن شرایط حوزه های علمیه را داشت.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :