داخلی آرشيو گزارش تصويری صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی نیمروز + تصاویر
کد مطلب: ۶۶۲۱۰
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۳
رئیس اداره تبلیغات شهرستان نیمروز گفت: نسل جدید باید خود را به سلاح علم و ایمان مسلح کنند زیرا باید کشور را به قدرت اول جهان تبدیل کنند.
مراسم تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی نیمروز + تصاویر
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ به مناسبت ۲۲ بهمن و چهل سالگی انقلاب اسلامی به برگزیدان مسابقات فرهنگی که توسط اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نیمروز برای جامعه هدف کودک و نوجوان برگزار شده با اهدای جوایزی تجلل گردید.

حجت الاسلام والمسلمین مهدی محمد قاسمی در این مراسم بیان داشت: این مسابقات در پنجاه روستا و شهر ادیمی با مدیریت مبلغین، فعالین فرهنگی و مربیان قرآن برگزار شده است.

وی افزود: ما باید قدر انقلاب و نظاممان را بدانیم ابرقدرت های جهانی به این کشور چشم طمع دارند اما با قدرت ایمانی که مردم ما دارند و رهبریت امام خامنه ای هیچ وقت خیال خامشان و آرزوشان که دستشان به انقلاب برسد برآورده نمی شود.

رئیس اداره تبلیغات شهرستان نیمروز ابراز داشت: امروز جشن خود را با حضور نسل نوجوان که پاسداران بعدی این انقلاب هستند برگزار کردیم تا بگوییم مردم ایران اسلامی که نسل به نسل عشق به ولایت را در سینه دارند.

وی تصریح کرد: نسل جدید که در زمان بعثت انقلاب و نظام رشد خواهند کرد باید خود را به سلاح علم و ایمان مسلح کنند تا بتوانند نظام را به اوج برسانند و کشور را به قدرت اول جهان تبدیل کنند.
انتهای پیام/3953
Share/Save/Bookmark