داخلی آرشيو گزارش تصويری صفحه استان
امتیاز مثبت 
۴
 
رئیس مرکز فنی و حرفه ای خواهران زابل:
نمایشگاه دستاوردهای کارآموزان در زابل برپا شد
کد مطلب: ۶۲۰۳۸
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۲
رئیس مرکز فنی و حرفه ای خواهران زابل گفت: نمایشگاه دستاوردهای کارآموزان فنی و حرفه ای با حضور چشمگیر مردم و کارآموزان در زابل برپا شد.
نمایشگاه دستاوردهای کارآموزان در زابل برپا شد
ام النین آزادیخواه در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: به مناسبت هفته بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی وحرفه ای، نمایشگاه دستاوردهای کاراموزان در مرکزاموزش فنی و حرفه ای خواهران زابل برپا شد.

وی افزود: این نمایشگاه از ۲۰ آبان ماه آغاز و به مدت یکماه ادامه خواهد یافت تا کارآموزان این مرکز دست ساخته هایی که در فنی و حرفه ای زابل یاد گرفته و ساخته اند را به نمایش عموم بگذارند.

آزادیخواه تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه های این چنینی سبب تشویق بیشتر کارآموزان به یادگیری هنرهای جدید و همچنین جذب سایر علاقمندان به آموزش های فنی خواهد شد.

وی با بیان اینکه علاقمندان می توانند از ساعت ۹ تا ۱۲ از این نمایشگاه بازدید به عمل آورند، اظهار داشت: دوره های کوتاه مدت و پروژه های عملی کوچک مانند آموزش نصب ویندوز وترفندهای اینترنت و آشپزی به صورت رایگان در این مدت دایر است.

آزادیخواه خاطرنشان کرد: هدف از اجرای طرح بازدید همگانی، ارتقا آگاهی نوجوانان و جوانان از مهارت های فنی وحرفه ای و تربیت نیروی کار ماهر متناسب با نیاز بازار است چرا که رویکرد ارائه آموزشهای فنی وحرفه ای رویکرد تقاضامحوری و بازار محور است.

وی در پایان گفت: هدف غایی برگزاری این نمایشگاه ایجاد اشتغال پایدار می باشد چرا که با وجود بازار کار راکد فعلی وقتی افراد به یادگیری حرفه ای روی آورند به راحتی می توانند برای خود ایجاد اشتغال کنند.

انتهای پیام/م.ب
Share/Save/Bookmark