در مراسم رژه نیروهای مسلح زابل عنوان شد؛

ایران بر قله افتخار ایستاده است/جوانان ما موجب شکوفایی کشور شده اند/استکبار از استقلال ما هراس دارد

اوشیدا , 31 شهريور 1397 ساعت 11:46


به گزارش اوشیدا، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در سراسر کشور مراسم رژه نیروهای مسلح در شهر زابل با حضور پر شور مردم، مسئولین و فرماندهان نیروهای مسلح و یگان های نمونه ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و بسیج این شهرستان برگزار شد.

امام جمعه شهرستان زابل در این مراسم با تاکید بر لزوم بیان حقایق دفاع مقدس برای جوانان و نوجوانان امروز جامعه، اظهار داشت: لازم است تا جوانان و نوجوانات ما بدانند که چه خونهایی برای این انقلاب ریخته شده و چه امانت سنگینی به آنان سپرده شده است.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران با قدرت اراده و ایمان جوانان خود توانست هشت سال در برابر دنیای استکبار ایستادگی کرده و اینک نیز به یکی از قدرتهای برتر جهان تبدیل شود.

حجت الاسلام کیخا با اشاره به اینکه قدرت نظامی ایران موجب هراس دشمنان شده است، بیان کرد: همه میدانند که ما اهل جنگ طلبی نیستیم اما همین که ایران با تکیه بر دانش داخلی به قدرت اول منطقه تبدیل سده و دیگر چون گذشته زیردست استکبار نیست باعث خشم و هراس آنان شده است.

وی ادامه داد: امروزه ایران اسلامی امنیت دیگر کشورهای منطقه رانیز تامین میکند که این جای بسی افتخار دارد.

وی در پایان با تقدیر از رشادت ها و ایثارگری شهدا، جانبازان و خانواده ایثارگران، تصریح کرد: هرچه داریم از این عزیزان است و بی شک همین فرهنگ شهادت طلبی و ایثار موجب سربلندی ایران اسلامی شده است.

انتهای پیام./


کد مطلب: 64491

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdcdfo09.yt0on6a22y.html

اوشیدا
  http://oshida.ir