افزایش خودسرانه قیمت اصلاح سر و صورت در آرایشگاه ها/یک مسئول: نرخ نامه جدید جمع آوری شد

6 تير 1398 ساعت 9:00

افزایش خودسرانه قیمت اصلاح سر و صورت در برخی از آرایشگاه های مردانه شهرستان هیرمند باعث گلایه مندی برخی از شهروندان شده است.


به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ معمولا برخی از شهرهای منطقه سیستان فاقد امکانات اولیه شهری هستند و این امر باعث شده است تا این شهرها شباهت بیشتری به روستا داشته باشند.
با این حال سیستانی ها معمولا به دلیل شرایط اقتصادی و درک متقابل شهروندان از همدیگر قیمت برخی از فعالیت های صنفی همانند پیرایش، اغذیه فروشی و حتی محصولات فرهنگی را نسبت به سایر شهرهای استان با قیمت پائین تری بفروش می رسانند.
اما در روزهای اخیر برخی از شهروندان ضمن گلایه از قیمت برخی از پیرایش و آرایشگاه ها در شهرستان هیرمند گفته اند که قیمت اصلاح موی سر و صورت صد در صد افزایش داشته است.
این شهروند سیستانی تصریح کرد: هر اصلاح سر و صورت که در گذشته پنج تا ۱۰ هزار تومان بوده است اکنون به ۱۵ هزار تومان افزایش داشته است.
وی اظهار کرد: رئیس اتحادیه آرایشگران که خود نیز به همین شغل مشغول است با افزایش قیمت ها و تعیین نرخ نامه اقدام به اخذ مبالغ بیشتر از شهروندان کرده است.
پیری رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان هیرمند اما در این خصوص گفت: با توجه به اینکه نرخ نامه جدید آرایشگران در کمیسیون نظارت شهرستان مورد تصویب قرار نگرفته است تمامی نرخ نامه ها از سطح این شهر جمع آوری شده اند.
وی افزود: آرایشگران باید تابع این دستورالعمل باشند و حق افزایش قیمت را ندارند.
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان هیرمند خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند در صورت گران فروشی این افراد مراتب را به شماره ۱۲۴ اداره صنعت ، معدن و تجارت هیرمند اطلاع دهند.


انتهای پیام/


کد مطلب: 67241

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdcjv8em.uqeaxzsffu.html

اوشیدا
  http://oshida.ir