داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
افزایش خودسرانه قیمت اصلاح سر و صورت در آرایشگاه ها/یک مسئول: نرخ نامه جدید جمع آوری شد
کد مطلب: ۶۷۲۴۱
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۶ تير ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۰
افزایش خودسرانه قیمت اصلاح سر و صورت در برخی از آرایشگاه های مردانه شهرستان هیرمند باعث گلایه مندی برخی از شهروندان شده است.
افزایش خودسرانه قیمت اصلاح سر و صورت در آرایشگاه ها/یک مسئول: نرخ نامه جدید جمع آوری شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ معمولا برخی از شهرهای منطقه سیستان فاقد امکانات اولیه شهری هستند و این امر باعث شده است تا این شهرها شباهت بیشتری به روستا داشته باشند.
با این حال سیستانی ها معمولا به دلیل شرایط اقتصادی و درک متقابل شهروندان از همدیگر قیمت برخی از فعالیت های صنفی همانند پیرایش، اغذیه فروشی و حتی محصولات فرهنگی را نسبت به سایر شهرهای استان با قیمت پائین تری بفروش می رسانند.
اما در روزهای اخیر برخی از شهروندان ضمن گلایه از قیمت برخی از پیرایش و آرایشگاه ها در شهرستان هیرمند گفته اند که قیمت اصلاح موی سر و صورت صد در صد افزایش داشته است.
این شهروند سیستانی تصریح کرد: هر اصلاح سر و صورت که در گذشته پنج تا ۱۰ هزار تومان بوده است اکنون به ۱۵ هزار تومان افزایش داشته است.
وی اظهار کرد: رئیس اتحادیه آرایشگران که خود نیز به همین شغل مشغول است با افزایش قیمت ها و تعیین نرخ نامه اقدام به اخذ مبالغ بیشتر از شهروندان کرده است.
پیری رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان هیرمند اما در این خصوص گفت: با توجه به اینکه نرخ نامه جدید آرایشگران در کمیسیون نظارت شهرستان مورد تصویب قرار نگرفته است تمامی نرخ نامه ها از سطح این شهر جمع آوری شده اند.
وی افزود: آرایشگران باید تابع این دستورالعمل باشند و حق افزایش قیمت را ندارند.
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان هیرمند خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند در صورت گران فروشی این افراد مراتب را به شماره ۱۲۴ اداره صنعت ، معدن و تجارت هیرمند اطلاع دهند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark