داخلی آرشيو خبر صفحه فناوری اطلاعات
امتیاز مثبت 
۰
 
ارائه طرح های ملی در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری
کد مطلب: ۱۷۹۸۱
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۰۳
اوشیدا: همزمان با آغاز فعالیت چهاردهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران ، طرح های کلان مختلفی در عرصه فناوری ارائه شدند.
ارائه طرح های ملی در نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا:در حاشیه گشایش این نمایشگاه تعدادی از طرح های ملی فناوری با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری و رضا فرجی دانا وزیر علوم، تحقیقات و فناوری رونمایی شد .
در این مراسم روسای دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری ، مدیران و مسوولان پژوهشی دستگاه های اجرایی و تعدادی از دست اندرکاران حوزه پژوهش و فناوری در نمایشگاه بین المللی تهران حضور داشتند.
یخ ساز خورشیدی از پژوهشگاه مواد و انرژی، ماشین خورشیدی هاوین ۲ از دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین و بالابرهای ویلچر از پارک علم و فناوری خراسان جنوبی از جمله برخی از این طرح ها بودند که امروز - شنبه - رونمایی شدند.
همچنین طرح های کش سرور جت، سامانه امن ساز نرم افزارهای تحت وب، طرح کلان ملی مدیریت تحول و پیامدهای توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات، طرح بررسی توان اکولوژیکی کشور، طرح درآمدی در اقتصاد جمعیت، کتاب ۸۰ اثر برتر در حوزه مدیریت راهبردی دفاع ملی و امنیت ملی، کتاب ایران و اینترنت و طرح وبینار از دیگر طرح هایی بودند که در این نمایشگاه رونمایی شدند.
چهاردهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری امروز در تهران آغاز به کار کرد. این نمایشگاه تا ۲۷ آذرماه ادامه دارد.
این نمایشگاه در فضایی به وسعت بیش از ۱۲۰۰ متر مربع در ۱۱ سالن مجزا و سه بخش برگزار می شود.
Share/Save/Bookmark
    عکاس :