داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
فروش اقساطی ۳ محصول ایران خودرو امروز آغاز می‌شود + جدول
کد مطلب: ۶۷۲۹۴
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۱ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۱
فروش اقساطی و فوری ۳ محصول ایران خودرو ساعت ۱۱ صبح امروز (سه‌شنبه ۱۱ تیر ۹۸) آغاز خواهد شد.
فروش اقساطی ۳ محصول ایران خودرو امروز آغاز می‌شود + جدول
فروش اقساطی و فوری ۳ محصول ایران خودرو ساعت ۱۱ صبح امروز سه‌شنبه (۱۱ تیر ۹۸) آغاز خواهد شد. در این طرح فروش پژو ۴۰۵ SLX با پیش پرداخت ۶۱ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان، سمند EF۷ دوگانه سوز با پیش پرداخت ۶۶ میلیون و ۷۴۰ هزار تومان و پژو ۴۰۵ دوگانه سوز با پیش پرداخت ۵۹ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

البته در این روش فروش صرفاً مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک‌های طرح "سامانه صیاد" را داشته و فاقد هرگونه چک برگشتی باشند.

از این رو اطلاعات صادرکننده چک پس از انجام پیش پرداخت، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند فروش امکان‌پذیر خواهد بود، ضمنا نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد و در صورت عدم امکان اعتبارسنجی وجوه پرداختی مشتری به حساب وی استرداد خواهد شد.
بیشتر بخوانید: جزئیات طرح فروش فوری محصولات ایران‌خودرو اعلام شد + جدول

ضمنا چک باز پرداخت اقساط با تاریخ قید شده در بخشنامه صرفا" از مشتری صاحب قرارداد دریافت خواهد شد و در این بخشنامه امکان دریافت چک از شخص ثالث (اقوام درجه یک، دو و غیره ) وجود ندارد و عنوان صادرکننده چک دراین بخشنامه اشاره به صاحب قرارداد دارد. همچنین فک رهن سند خودرو زودتر از موعد چک‌ها برای تمام محصولات این بخشنامه امکان‌پذیر نخواهد بود، بنابراین ضروری است نمایندگی‌های در این خصوص اطلاع رسانی مقتضی به مشتریان خود داشته باشند.
Share/Save/Bookmark