داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۳
 
در گفتگو با مدیر کمیته امداد زابل مطرح شد؛
تعداد ۶ واحد دامداری در شهرستان زابل افتتاح شد
کد مطلب: ۵۷۳۵۱
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۴۰
مدیر کمیته امداد شهرستان زابل عنوان کرد: به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر ۶ واحد دامداری در شهرستان زابل افتتاح شد.
تعداد ۶ واحد دامداری در شهرستان زابل افتتاح شد
محمد مهدی میرلشکری در گفتگو با خبرنگار اوشیدا اظهار داشت: به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر، ۶ واحد دامداری در بنجار و در بخش های محمد آباد هراتی، رضاجر، ده اصغر، حیدر آباد افتتاح شد.

وی در این راستا افزود: برای هر واحد دامداری میزان اعتبار ۱۵۰ میلیون ریال از بخش اعتبارات استانی صرف شده و هر واحد برای ۲ نفر ایجاد شغل کرده است.

میرلشکری با بیان اینکه، از هر واحد دامداری یک خانوار بهره مند شده اند ادامه داد: در ایام الله دهه فجر تعداد سه واحد لوازم مرغداری، لوازم برقی و لوازم یدکی نیز در سطح شهر زابل با میزان اعتبار هر کدام ۱۵۰ میلیون ریال افتتاح شد.

مدیر کمیته امداد شهرستان زابل با عنوان اینکه، هر واحد برای ایجاد اشتغال ۲ نفر افتتاح می شود ابراز داشت: همچنین در طی این مدت افتتاح مسکن شهری در سطح شهر انجام خواهد شد که در این راستا پنج خانوار از آن بهره مند شده اند.

وی در پایان گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی ایران، محرومیت ها به شدت در اقصی نقاط کشور کاهش یافته که در این راستا کمیته امداد امام خمینی نیز با هدف محرومیت زدایی در کشور ایجاد که خوشبختانه یاور و حامی شمار زیادی از مردم محروم شده است.

انتهای پیام///
Share/Save/Bookmark