داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
پرستار اسوه صبر و ایثار است /700 پرستار در زابل آماده ارائه خدمات به مردم شمال استان
کد مطلب: ۶۵۹۰۱
تاریخ انتشار:شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۸
رئیس اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی زابل گفت: دانشگاه علوم پزشکی زابل با تعداد بیش از 700 نیروی کادر پرستاری در 4 بیمارستان ، شبانه روز آماده خدمت به بیماران می باشد.
پرستار اسوه صبر و ایثار است /700 پرستار در زابل آماده ارائه خدمات به مردم شمال استان
زهرا رضایی در گفت و گو با اوشیدا، ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت زینب کبری(س) و روز گفت: پرستار اسوه صبر و بردباری وایثار است.

رئیس اداره پرستاری دانشگاه علوم پزشکی زابل افزود: مردم هنگام مراجعه به بیمارستان و وخامت حال بیمار ، آرامش خود را حفظ کنند و همکاری لازم را با کادر پرستاری بیمارستان داشته باشند که به طبع نتیجه آن رسیدگی به موقع و بهتر به بیمار آنان بوده و رضایت مندی شما همشهریان عزیز آرزوی همیشگی کادر پرستاری دانشگاه است.

وی بیان داشت: همانگونه که جراحت خیلی کوچک یا مشاهده خونریزی اندک باعث آشفتگی خاطر اطرافیان فرد مصدوم می شود ، پرستاری هم که با بیمار تصادفی یا سوختگی یا غیره مواجه می شود باید آرامش روحی داشته باشد تا بتواند خدمات مطلوب درمانی ارائه نماید و این جز با سعه صدر خانواده ها و همکاری آنان میسر نخواهد شد.

رضایی بیان داشت: دانشگاه علوم پزشکی زابل با تعداد بیش از 700 نیروی کادر پرستاری در 4 بیمارستان ، شبانه روز آماده خدمت به بیماران می باشد.

وی گفت: مراکز مشاوره و ارائه مراقبتهای پرستاری در منزل جهت بیماران پس از ترخیص از بیمارستان فعال بوده ، توسط پرستاران با تجربه دارای صلاحیت حرفه ای معتبر ارائه خدمت می نمایند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark