داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
مولوی حسن زهی:
اعلام قدس به عنوان پایتخت اسرائیل قابل قبول نیست/ رژیم صهیونیستی نابود خواهد شد
کد مطلب: ۶۲۳۲۸
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۵
امام جمعه اهل سنت هامون گفت: اعلام قدس به عنوان پایتخت اسرائیل به هیچ عنوان قابل قبول نیست چرا که قدس از آن فلسطینیان و در پی آن مسلمانان است.
اعلام قدس به عنوان پایتخت اسرائیل قابل قبول نیست/ رژیم صهیونیستی نابود خواهد شد
مولوی عبدالله حسن زهی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز داشت: کوته فکری های ترامپ گویا تمامی ندارد و در این راستا اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی بار دیگر بی عقلی و نادانی ترامپ را به اثبات رساند.

وی افزود: قدس پاره تن اسلام است و پاره تن اسلام خواهد ماند بنابراین مسلمانان باید با تمام توان در برابر این اهانت ترامپ بایستند.

مولوی حسن زهی خاطرنشان کرد: اگر مسلمانان باپه جای درگیری با خود، متحد می شدند دیگر اثری از اسرائیل بر جهان باقی نمی ماند.

وی تاکید کرد: آمریکا و اسرائیل با ایجاد جنگ و تفرقه در بین مسلمانان به دنبال اهداف شوم خود هستند به طوری که با ایجاد گروهک های تروریستی از قبیل داعش و اختلاف افکنی در بین مسلمانان تا حدود زیادی به این اهداف خود دست یافته اند.

مولوی حسن زهی بیان کرد: با توجه به اهمیت قدس در دین اسلام به عنوان اولین قبله مسلمانان انتظار می رود تمامی مسلمانان و سران کشورهای عربی در مقابل ادعای احمقانه ترامپ مبنی بر اینکه قدس پایتخت اسراییل است بایستند.

امام جمعه اهل سنت هامون تاکید کرد: رژیم کودک کش اسرائیل به طور حتم نابود خواهد شد و در این راستا مسلمانان با اتحاد خود می توانند آن را زودتر از صفحه جهان حذف کنند.

وی ابراز داشت: ترامپ باید از فلسطینیان و مسلمانان عدرخواهی کند چرا که با این سخن خود در حقیقت به اعتقادات مسلمانان توهین کرده است.


انتهای پیام/ ف ب
Share/Save/Bookmark