داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
در گفت و گو با علمای شیعه و سنی سیستان مطرح شد؛
سخنان ترامپ سخیف و بی ارزش است/ سردار سلیمانی مایه عزت ایرانیان است
کد مطلب: ۶۴۳۰۸
تاریخ انتشار:دوشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۲
در روزهای گذشته ترامپ رییس جمهور آمریکا در سخنانی کوته بینانه ایران را تهدید کرد که این موضوع سبب واکنش عزتمندانه سردار سلیمانی شد.
سخنان ترامپ سخیف و بی ارزش است/ سردار سلیمانی مایه عزت ایرانیان است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ اظهارات زیبا و در عین حال دلاورانه سردار سلیمانی واکنش های بسیاری را به همراه داشت.

تمامی اقوام و اقشار ایرانی از سردار سلیمانی حمایت می‌کنند

امام جمعه اهل سنت هامون به خبرنگار اوشیدا؛ گفت: ترامپ و متحدانش توان رویارویی با ایران را ندارند چرا که اگر این قدرت را در خود سراغ می داشتند تاکنون جنگی را به پا می کردند.

مولوی عبدالله حسن زهی افزود: ملت ایران از وجود رهبری فرزانه و بصیر و در کنار آن سردار سلیمانی دلاور و شجاع بهره مند هستند بنابراین با وجود این دو بزرگوار ترس را به دل راه نمی‌دهند.

وی ادامه داد: سردار سلیمانی رزمنده بزرگ اسلام و در عین حال مایه عزت و آبروی ایرانیان است که توانسته شجاعانه تاکنون دشمنان اسلام و انقلاب را بدون هرگونه واهمه با قدرت عقل و ایمان شکست دهد.

مولوی حسن زهی ابراز کرد: مردم آمریکا از وجود رئیس جمهور نادانی چون ترامپ برخوردار هستند که بدون هر گونه فکر سخن بر زبان می‌راند و به طور حتم با این رئیس جمهور راه به جایی نخواهند برد.

امام جمعه اهل سنت هامون تاکید کرد: پیروز جنگ آمریکا با ایران به طور حتم ایران خواهد بود و همانگونه که سردار سلیمان بیان کرد شاید آعازکننده این جنگ آمریکا باشد اما به طور حتم پایان دهنده آن ایران خواهد بود و بار دیگر ذلت و خواری از آن دشمنان نظام خواهد شد.

وی اظهار کرد: سردار سلیمانی تنها نیست و حمایت تمامی اقشار و اقوام ایرانی را با خود به همراه دارد و در صورت اشتباه آمریکا تمامی جوانان ایرانی دوشادوش سردار سلیمانی خواهند بود و قبرستان سربازان آمریکایی را ایجاد خواهند کرد.

سخنان ترامپ بی ارزش است

امام جمعه شهرستان نیمروز عنوان کرد: بار دیگر ترامپ یاوه گویی هایی سرداده که این سخنان سخیف و بی ارزش از عزتمندی ملت ایران و ذلت امریکا نشان دارد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد راشکی به خبرنگار اوشیدا گفت: گویا ترامپ فراموش کرده که امریکا تا کنون ایران را تهدید می کرده و به دنبال چپاول بوده بنابراین سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا نشان می‌دهد که دولت آمریکادر برابر اراده و عزتمندی ایران گیج شده و در حال حاضر سردرگمی سردمداران این کشور در مقابل ملت ایران به وضوح قابل مشاهده است.

وی ابراز کرد: ایران اسلامی در حال حاضر نه تنها وابسته به آمریکا نیست بلکه از آن چنان قدرت نظامی برخوردار است که به راحتی می تواند هر جنگی را مدیریت کند بنابراین آمریکا حتی جرات نزدیک شدن به خاک ایران را ندارد.

حجت الاسلام راشکی بیان کرد: سال هاست که آمریکا تحریم، ترور، تهدید و انواع حرکات ذلت بار را در پیش گرفته تا بتواند در اراده آهنین ملت ایران سستی ایجاد کند اما به مدد الهی و درایت رهبر انقلاب تاکنون این کشور و متحدانش نتوانسته اند کاری از پیش برند.

امام جمعه نیمروز اظهار کرد: سردار قاسم سلیمانی به واسطه شجاعت و درایت بی بدیل خود توانسته به یکی از بزرگترین مبارزان جهان تبدیل شود که حتی نام او لرزه بر اندام دشمنان اسلام می اندازد.

انتهای پیام
Share/Save/Bookmark