داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
در مزاسم زنگ مهر عنوان شد؛
دانش آموزان امروز آینده سازان فردای انقلاب هستند/دشمن به دنبال به انحراف کشیدن جوانان و نوجوانان ماست
کد مطلب: ۶۴۴۹۸
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۹
فرمانده سپاه زابل گفت: دانش آموزان امروز ایران آینده سازان فردای کشور هستند و باید برای این مهم تلاش کنید.
دانش آموزان امروز آینده سازان فردای انقلاب هستند/دشمن به دنبال به انحراف کشیدن جوانان و نوجوانان ماست
به گزارش اوشیدا، به مناسبت اولین روز از آغاز سال تحصیلی جدید، مراسم زنگ مهر با حضور پرشور مسئولین، دانش آموزان و خانواده های آنان در مدرسه شهید عباس کیخای زابل برگزار شد.

دانش آموزان امروز آینده سازان فردای انقلاب هستند
فرمانده سپاه زابل در این مراسم با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید، اظهار کرد: تحصیل علم همچون جهاد در راه کشور است چرا که موجب اقتدار این آب و خاک می شود.

وی افزود: وحدت و یکدلی، صبر، استقامت، تلاش و سخت کوشی از ابتدای انقلاب تاکنون باعث شده تا ملت ایران همیشه سربلند و پیروز تمام میدان های نبرد باشد.

سرهنگ پاسدار علی ثمره حسینی بیان کرد: دشمن امروز با تمام توان در جنگ اقتصادی با هدف تضعیف ملت ایران به میدان آمده است.

وی تصریح کرد: دشمن به دنبال این است که ۴۰ سال مقاومت و خون شهدا که از ابتدای انقلاب اسلامی تا کنون برای این نظام الهی ریخته شده را به جهانیان نشان دهد که بیهوده بوده در حالی که این آرزو را به گور خواهد برد.

ثمره حسینی ادامه داد: شما دانش آموزان امروز ایران آینده سازان فردای کشور هستین و باید برای این مهم تلاش کنید.

وی با اشاره به اینکه نگاه دشمنان به ایران دوخته شده است، بیان کرد: دشمن از هر اقدامی برای ضربه زدن به انقلاب بهره میبرد پس باید هوشیار بود و با بصیرت در برابر نقشه های شوم آنان ظاهر شد.

فرمانده ناحیه سپاه زابل خاطرنشان کرد: جنگ نرم دشمنان برای به انحراف کشیدن جوانان و نوجوانان ما سالهاست آغاز شده و لازم است تا شما جوانان و نوجوانان به خوبی با فرهنگ ایثار و شهادت آشنا شوید و بدانید چه امانت گرانبهایی به دستان شما سپرده شده است.

دشمن به دنبال به انحراف کشیدن جوانان و نوجوانان ماست
امام جمعه شهرستان زابل نیز در این مراسم با گرامیداشت هفته دفاع، آغاز سال تحصیلی جدید را به دانش آموزان و دانش جویان تبریک گفت و اذعان داشت: بازگشایی مدارس در ایام محرم که قلب ها نورانی با امام حسین(ع) شده و همزمانی آن با دفاع مقدس فرصتی مناسب برای آغاز سال تحصیلی جدید است.

حجت الاسلام علی اکبر کیخا افزود: بخش اعظم مشکلات اقتصادی امروز در دورن کشور حل می شود.

وی تاکید کرد: باید از مسئولان و دولت حمایت کرد و خطر منافقان را جدی گرفت چرا که ما از این گردنه عبور می کنیم.

امام جمعه زابل گفت: دانش آموزان با خوب درس خواندن و ورزش کردن در فضای حقیقی و مجازی به طور جدی ورود کنند و وظیفه ما به عنوان والدین این جوانان و نوجوانان بسیار سنگین است چراکه باید آنان را با راه و رسم درست زندگی آشنا کرده و از این آینده سازان در برابر دشمن حفاظت کنیم.

حجت الاسلام کیخا با تاکید بر اینکه دانش آموزان امروز ضامن فردای کشور هستند، تصریح کرد: به همین دلیل است که دشمنان همه توان خود را برای ضربه زدن به آموزه های دینی و ایرانی به کار برده است تا آینده سازان کشور را به انحراف بکشاند اما بی شک در این راه شکست خواهند خورد.

35هزار دانش آموز زابل راهی مدارس درس شدند
مدیر آموزش و پرورش زابل نیز گفت: ۳۵ هزار دانش آموز در ۳۰۷ مدرسه از امروز سال تحصیلی جدید را آغاز می کنند.

علی اکبر بزی افزود: تمام کتاب های مقاطع مختلف قبل از آغاز سال تحصیلی جدید به طور رایگان در میان مدارس توزیع شده و دانش آموزان در روز نخست با کتاب به کلاس درس می روند.

وی بیان کرد: برخی از کتاب های هنرستان ها زیر چاپ است و تا چند روز دیگر میان دانش آموزان توزیع می شود.

مدیر آموزش و پرورش زابل از قبولی ۴۰ دانش آموز این شهرستان در رشته پزشکی خبر داد و گفت: فضای آموزشی در سال جدید به شکل جدی تر و متفاوت تر آغاز بکار می کند.

وی اظهار داشت: در سالجاری ۱۵ پروژه در شهرستان زابل بازسازی و تکمیل شده است که ۲ پروژه آن در مهرماه با حضور خیران افتتاح می شود.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :