داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
مولوی حسن زهی گفت:
انتصاب یک اهل سنت در هیات رییسه مجلس نشان از عدم تعصب قومی و مذهبی در کشور دارد/ ناکامی دشمن در پی انتصاب محمد قسیم عثمانی
کد مطلب: ۴۸۶۰۳
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۳
امام جمعه ی اهل سنت شهرستان هامون عنوان کرد: انتصاب محمد قسیم عثمانی به عنوان یک اهل سنت در هیات رییسه مجلس نشان از عدم تعصب قومی و مذهبی در کشور دارد که جای بسی تقدیر و تشکر دارد.
انتصاب یک اهل سنت در هیات رییسه مجلس نشان از عدم تعصب قومی و مذهبی در کشور دارد/ ناکامی دشمن در پی انتصاب محمد قسیم عثمانی
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: مولوی عبدالله حسن زهی به خبرنگار ما گفت: انتصاب یک اهل سنت در هیات رییسه مجلس یک عمل بسیار مثبت به شمار رفته که جای بسی تبریک و تقدیر از مجلس دهم را دارد.

وی افزود: با توجه به شایعات نادرست دشمنان اسلام مبنی بر اینکه در نظام جمهوری اسلامی از سپردن مناصب سیاسی به اهل سنت خودداری می شود با انتصاب محمد قسیم عثمانی به عنوان یک اهل سنت در هیات رییسه مجلس به عنوان یک نقطه مثبت، اثبات شد که در نظام جمهوری اسلامی ایران تعصبات قومی و مذهبی جایگاهی ندارد.

وی ادامه داد: با انتصابات این چنینی به دشمنان ایران اسلامی اثبات می شود که نه تنها تعصبات قومی و مذهبی در کشور وجود ندارد بلکه مناصب براساس شایستگی ها و لیاقت ها سپرده می شود که این نشان از کمال و رشد یافتگی نظام جمهوری اسلامی ایران دارد.

وی خاطرنشان کرد: در گذشته نیز مناصب فراوانی به اهل سنت در نظام جمهوری اسلامی اعطا شده بود اما بسیاری از افراد این مناصب را نادیده گرفته بودند و شایعاتی مبنی بر وجود تعصبات نژادی و مذهبی در کشور ایجاد کرده بودند که با انتصاب محمد قسیم عثمانی هرگونه شایعه ای مردود و دشمنان ایران اسلامی ناکام ماندند.

وی در پایان گفت: جامعه ی اهل سنت نیز از انتصاب یک سنی مذهب در هیات رییسه مجلس بسیار خوشحال و خرسند می باشد چرا که سپردن مناصب سیاسی بدون هرگونه بخل به افراد شایسته به عنوان یک نکته مثبت در جهان به شمار می رود.
انتهای پیام
Share/Save/Bookmark