داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار زابل:
خدمت و تکریم مردم خط قرمز ما است
کد مطلب: ۶۵۰۷۳
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۳
فرماندار ویژه زابل گفت: هیچ صنفی حق ندارد خود سرانه نسبت به افزایش قیمت کالاها و خدمات مبادرت ورزد.
خدمت و تکریم مردم خط قرمز ما است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ جلسه ستاد تنظیم بازار با حضور فرماندار شهرستان زابل در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

غلامرضا گنجی در این جلسه اظهار داشت : همه ی اعضای ستاد تنظیم بازار شهرستان باید تلاش کنند تا ثبات نسبی بر بازار حاکم شود و مردم درتامین مایحتاج و اقلام ضروری خود دغدغه ای نداشته باشند.

فرماندار شهرستان زابل افزایش بازدیدها از صنوف را خواستار شد و افزود : هیچ صنفی حق ندارد خود سرانه نسبت به افزایش قیمت کالاها و خدمات مبادرت ورزد ، این عمل تخلف محسوب می شود و شخص خاطی باید جهت سیرمراحل قانونی به مراجع ذیصلاح معرفی گردد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل تصریح کرد : بعضا مشاهده می گردد برخی از مدیران و کارکنان ادارات بجای اینکه سمت و سوی حق و مردم را بگیرند ، در قالب مردم داری بدنبال گریختن متخلف و اجتناب از معرفی خاطیان به مراجع قانونی هستند .

وی ادامه داد: به این گونه افراد توصیه و قویا تذکر داده می شود که در اعمال و کردار خویش تغییری حاصل کنند چرا که خط قرمز ما خدمت و تکریم مردم است و هرکس از این اصل تجاوز کند ، دیگر شایسته خدمتگزاری به مردم نیست و مستحق عزل و برخورد قانونی است.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark