داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۲
 
مسابقات کاراته در سطح مناطق جنوب شرق در زابل برگزار شد
کد مطلب: ۶۰۶۳۶
تاریخ انتشار:شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۴
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زابل عنوان کرد: مسابقات ورزشی رشته کاراته سبک کیوکوشین درسطح مناطق جنوب شرق در زابل برگزار شد.
مسابقات کاراته در سطح مناطق جنوب شرق در زابل برگزار شد
مسعود دهمرده در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا ابراز کرد: مسابقات ورزشی رشته کاراته سبک کیوکوشین درسطح مناطق جنوب شرق کشور باحضور امام جمعه، معاون فرماندار درسالن حجاب زابل برگزار شد.

وی افزود: در این دوره از مسابقات از شهرهای زابل، زاهدان، سراوان، بیرجند، چابهار و کرمان شرکت داشتند که در این راستا حدود ۱۰۰ ورزشکار در سبک کیوکوشین کاراته به رقابت پرداختند.

دهمرده با بیان اینکه در رده بزرگسالان چابهار به مقام اول تیمی نائل شد، تصریح کرد: در رده جوانان، نونهالان و نوجوانان تیم زابل از باشگاه شهید لکزایی با مربی گری علی فرزین پور به مقام اول دست پیدا کردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان زابل اظهار کرد: مقام دوم تیمی را زاهدان کسب کرد و در مراسم اختتامیه نیز ریاست تربیت بدنی زابل و امام جمعه معزز زابل هم حضور داشتند.

وی در ادامه از اعزام تیم رزمی زابل به زاهدان خبر داد و تاکید کرد: تیم رزمی (موتای) شهرستان زابل به مسابقات قهرمانی استان به سرپرستی و مربیگری برادر محمد سنچولی با شرکت ۱۸ نفر موتای کار در شهرستان زاهدان اعزام شدند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark