داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
در پی افزایش گرانی ها در کشور؛
مردم مراقب جنگ روانی دشمن باشند/ منافع ملی بر منافع شخصی ارجحیت دارد
کد مطلب: ۶۴۲۳۶
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱۲ تير ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۹
گرانی مسئله ای است که این روزها گریبان مردم را به شدت گرفته و حربه ای در دست دشمنان شده است.
مردم مراقب جنگ روانی دشمن باشند/ منافع ملی بر منافع شخصی ارجحیت دارد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ دشمنان انقلاب با سواستفاده از گرانی های اخیر سعی بر برهم زدن آرامش کشور داشته و حتی بسیاری از اتفاقات اخیر را نیز رهبری کرده اند.


هرچند گرانی ها تاب و توان مردم را گرفته اما در این راستا انتظار می‌رود ملت هوشیارتر از قبل عمل کرده و نقشه های شوم دشمنان را بار دیگر ناکام گذارند.


امام جمعه شهرستان زهک عنوان کرد: مقام معظم رهبری در سخنرانی که در روز عید سعید فطر داشتند مطالبی را در خصوص مسائل کنونی که ما با آنها دست و پنجه نرم می‌کنیم فرمودند که برای برون رفت از این مشکلات بایدبه چندسطح از جامعه توجه داشته داشت کت گروه اولمدیران و مسئولان که باید با جنگ اقتصادی دشمن مبارزه کنند برای مبارزه با جنگ نرم آنها اتاق جنگ تشکیل بدهند؛گروه دوم که نخبگان و تریبون داران هستند که در مقابله با جنگ روانی ؛روشن و آشکار کنند برای مردم تفاوت جنگ نرم و جنگ سخت را که در جنگ سخت دشمن شناخته می‌شود اما در جنگ نرم نه.


حجت الاسلام و المسلمین حسن خدری در ادامه به خبرنگار اوشیدا گفت: گروه سوم که گروه سیاسی و رسانه ها هستند که باید مراقبت و مواظبت کنند دوقطبی در کشور ایجاد نشودبا توجه به اینکه دشمن تمام توان خود را به کار بسته تا مردم ما را به زانو در بیاورد در گروه چهارم که آحادجامعه هستند لذا مردم باید مراقبت کنند؛ نه اینکه تا یک جنگ روانی اتفاق می‌افتد متاسفانه مردم ما دلسرد می‌شوند؛ نسبت به گرانی ها یک بخش عمده‌ی آن مقصر خود مردم هستند.


وی افزود: با توجه به جنگ روانی که دشمن راه می اندازد مردم ما فوراً رو می‌آورند به آن جنس گران شده لذا باید مردم ما مدیریت کنند و هم صرفه جویی در اجناسی که مورد نیاز آنهاست؛ امروز باید توجه کرد به منافع ملی خودمان نه منافع شخصی؛ چرا که در بحث خرید سکه می‌بینیم چند هزار سکه را سه نفر می خرنداینها خدشه وارد می کند به نظام ما؛ جزء اینکه دشمن را حریص کند و جنگ روانی در بین مردم راه بیافتد چیز دیگری نیست.


امام جمعه زهک اذعان کرد: در بحث مصرف آب؛ با توجه به اینکه در کل دنیا دچار مشکل آب هستیم در بحث صرفه جویی دقت و مدیریت کنند؛ الان مهمترین نیاز ما از آب استفاده شرب است.


وی تصریح کرد: با توجه به اوضاع و احوال منطقه بعضی از مردم از نانوایی ها گلایه مند هستندکه نان هایی که پخت می‌شود قابل خوردن نیست وقتی در بحث پخته نان از آرد استفاده درست نکنیم علاوه بر اسراف و گناهی که هست صدمه بزرگی به نظام خودمان میزنیم لذا مسئولین رسیدگی کنند و مشکل را برطرف کنند.

انتهای پیام

Share/Save/Bookmark