داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
خطیب جمعه بنجار:
دستگاه دیپلماسی نسبت به آزادسازی مرزبانان اقدام کند/دولت از ورود کالای بنجل جلوگیری کند
کد مطلب: ۶۴۷۹۵
تاریخ انتشار:جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۹
خطیب جمعه بنجار گفت: این گروگان گیری نشانه نهایت ضعف و سستی و بزدلی تروریست ها هست و دستگاه دیپلماسی و دولت پاکستان نسبت به آزاد سازی گروگانها و دستگیری تروریست ها اقدام کنند .
دستگاه دیپلماسی نسبت به آزادسازی مرزبانان اقدام کند/دولت از ورود کالای بنجل جلوگیری کند
حجت الاسلام و المسلمین پارسا در خطبه های نماز جمعه بنجار گفت: دوری از لغزشها و گناهان تضمین کننده حصول تقوا در جامعه است.
وی افزود: یکی از لغزشها غیبت کردن و بدگویی کردن افراد پشت سر هم هست که در سوره حجرات آیه 12 صریحا خداوند از غیبت کردن منع کرده.و در روایات مختلف پیامبر می فرماید هر فردی غیبت کند نماز و روزه او تا 40 روز قبول نمی شود و اگر توبه نکند اولین نفری هست که داخل جهنم می رود .
خطیب جمعه بنجار تصریح کرد: حتی شنونده غیبت اگه تایید کند شریک در جرم هست و در دو دنیا خوار و ذلیل می شود .
وی خاطرنشان کرد: سالگرد رحلت عالم ربانی آیت الله مهدوی کنی و روز صادرات که یکی از محورهای توسعه هر کشور صادرات ان است که باعث دلگرمی تولید کنندگان خواهد شد.
حجت الاسلام پارسا خاطرنشان کرد: دولتمردان باید جلوی صادرات بی رویه و کالاهای بنجل و بی کیفیت که مشابه داخلی دارند را بگیرند و از کالای ایرانی حمایت کنند .
وی گفت: در موضوع هفته سلامت مردم با تحرک بیشتر و ورزش به فکر سلامتی خود باشند و منشا بسیاری از بیماری ها ورزش نکردن هست که دستگاههای متولی نسبت به برنامه ریزی دقیق و استقرار امکانات ورزشی تلاش و همت بیشتری کنند .
خطیب جمعه بنجار به فرمایشات اخیر حضرت آقا در دیدار با نخبگان اشاره کرد و افزود: شکستن مرزهای جهانی دانش که دانشگاهها به دنبال کیفیت بخشی برنامه ها باشند و باید خروجی مناسبی داشته باشه .2 استفاده از نظرات نخبگان در امور مختلف کشور و سپردن مسئولیت ها بر اساس لیاقت و شایستگی نه مسایل سیاسی .

در بخشی از خطبه امروز حاج آقا پارسا به ربایش تعدادی از مرزبانان و نیروهای بسیجی اشاره و افزود: این گروگان گیری نشانه نهایت ضعف و سستی و بزدلی تروریست ها هست و دستگاه دیپلماسی و دولت پاکستان نسبت به آزاد سازی گروگانها و دستگیری تروریست ها اقدام کنند .
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark