داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
آموزش ۳۰۰ قرآن‌آموز در مؤسسات و خانه‌های قرآن زابل
کد مطلب: ۶۴۴۲۵
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۶
کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی زابل گفت: در ایام اوقات فراغت تابستانه، ۳۰۰ قرآن‌آموز خردسال، نوجوان و جوان شهرستان زابل از آموزش‌های عمومی قرآن کریم بهره‌مند شدند.
آموزش ۳۰۰ قرآن‌آموز در مؤسسات و خانه‌های قرآن زابل
زهرا پودینه‌خانی، در گفت‌وگو با خبرنگار اوشیدا، با اشاره به اقدامات انجام شده در تابستان سال جاری، اظهار کرد: در ایام اوقات فراغت تابستانه ۳۰۰ قرآن‌آموز خردسال، نوجوان و جوان شهرستان زابل از آموزش‌های عمومی قرآن کریم بهره‌مند شدند.

کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی زابل ادامه داد: این دوره‌ها شامل آموزش قرائت قرآن کریم در سه سطح ( روخوانی، روان‌خوانی و فصیح‌خوانی)، آموزش مفاهیم و همچنین حفظ جزء ۳۰ قرآن کریم می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: قرآن‌آموزان در گروه‌های سنی مختلف زیر ۱۲ سال، بالای ۱۲ سال و جوانان، با حضور در مؤسسات و خانه‌های قرآن شهری و روستایی از این آموزش‌ها بهره‌مند شدند که در پایان، حدود ۷۰ درصد شرکت‌کنندگان در آزمون‌های پایانی رتبه لازم را کسب کردند.

پودینه‌خانی با اشاره به اینکه قبول‌شدگان در آزمون نهایی گواهینامه پایان‌دوره دریافت می‌کنند، تصریح کرد: آیین اختتامیه دوره‌های قرآنی تابستانه شهرستان زابل به‌زودی با حضور قرآن‌آموزان، خانواده‌ها و مربیان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :