داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
سردار معروفی:
داعش برای حفاظت از اسرائیل ایجاد شده/ اشتغالزائی پنج هزار نفره با طرح های سپاه پاسداران در استان
کد مطلب: ۵۹۷۱۹
تاریخ انتشار:شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۵
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان عنوان کرد: مهم ترین دلیل ایجاد داعش در جهان، حفاظت از اسرائیل است.
داعش برای حفاظت از اسرائیل ایجاد شده/ اشتغالزائی پنج هزار نفره با طرح های سپاه پاسداران در استان
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ در همایش سران طوایف ومعتمدین سیستان گفت: شهید محب فارسی با خصوصیت خستگی ناپذیریش چه سختی ها را تحمل کرد؛ به دلیل ارزش و جایگاه شهید، سردار حاج قاسم سلیمانی وقتی خبر شهادت سردار فارسی را شنید ماموریت در حلب را کنسل کرد و در مراسم عزاداری حاج محب حاضر شد.

وی با بیان اینکه شهید فارسی نماینده مردم سیستان و بلوچستان است، ادامه داد: انتظار می رود مردم شریف استان در همه شرایط و حتی سختی ها دست از دین و آرمان های انقلاب بر ندارند و غیرت سیستانی و بلوچستانی خود را به همگان اثبات کنند.

سردار معروفی تصریح کرد: هم در بعد ملی و هم در بعد اعتقادی امام می فرماید اسلام ناب محمدی حوزه اندیشه ناب پیامبر اعظم که خود بزرگترین قدوس تاریخ بشری است می باشد بنابراین برای سعادت بشر نه برای سعادت مومنین امام اسلام ناب را احیا کرد.

وی تاکید کرد: کار امام احیا رسالت نبوی برای سعادت بشری که جزئی از انقلاب اسلامی است، بود بنابراین در اینجا نه تنها بحث شیعه وسنی مطرح نیست بلکه بحث اسلام ناب محمدی مطرح است.

سردار معروفی با عنوان اینکه اگر تفکر امام مبنی بر اسلام ناب محمدی نبود امروز از فلسطین در جهان خبری نبود، اظهار کرد: داعش با هدف حفظ امنیت اسرائیل ایجاد شده است.

وی اضافه کرد: امام حسین در کربلا برای بقای اسلام و اصلاح دین جدش شهید شد بنابراین ما نیز باید با توکل به سید شهدا برای بقای آرمان و اندیشه الهی تلاش کنیم.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه برای به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی شهدای بسیاری از قبیل میرحسینی اهدا کرده ایم، ادامه داد: سازش با دشمن باعث می شود هیچ گروه ازادی و هیچ حکومتی در دنیا نتواند در مقابل استکبار سر بلند کند.

وی در ادامه گفت: دشمن برای این منطقه سه راهبرد و برنامه جدی شامل انشقاق حقوقی، انشقاق مذهبی و وحشت دارد بنابراین شما بزرگان تاثیرگذار در جامعه هستید و افرادی هستید که جامعه را منسجم می کنید بنابراین مسولیت ما سنگین است و مواظب باشیم بعضی افراد در زمین دشمن بازی نکنند.

سردار معروفی بیان کرد: شیعه و سنی در ایران اسلامی در کنار یکدیگر با وحدت بزرگ شده اند بنابراین دشمن این عزت را که حفظ آن با وحدت و همگرایی حول امامت ایجاد شده را نمی تواند ببیند.

وی با بیان اینکه بعضی ها خیلی دم از ولایت می زنند اما در زیر علم ولایت گردن نمی دهند دروغ می گویند بنابراین مواظب باشیم، تاکید کرد: سال گذشته سپاه پاسداران در سیستان وبلوچستان یک هزار خانه محروم ساخته است.

سردار معروفی در ادامه گفت: در آبان ماه آمادگی ساخت پنج هزار خانه محروم را داریم بنابراین به همه نواحی سپاه اعلام شده که آمادگی کامل داشته باشند چرا که طبق رسالت پاسداری نمی توانیم از کنار ناملایمات مردم به سادگی عبور کنیم.

وی خاطرنشان کرد: امسال در عرصه های نظام سلامت، اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی ۶ هزار و ۹۵۱ پروژه در دست اجرا است که در این راستا ۱۰۰درصد پروژه ها بلاعوض است که در پایان این پروژه ها باید پنج هزار شغل ایجاد شود.

سردار معروفی با عنوان اینکه تفاهم نامه سپاه با دولت در بخش مکران امضا شده تا مشکل آبیاری حل شود، ابراز کرد: برای خدمت از هیچ کس اجازه نمی گیریم و با تمام توان در راه آبادانی منطقه گام برمی داریم.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark